За два місяці промисловість області зросла на 5,6%

У січні-лютому цього року промисловість Хмельницької області зросла на 5,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Згідно з надаою інформацією, у виробництві, передачі та розподіленні електроенергії в січні-лютому 2014р. проти січня-лютого 2013р. обсяги випуску продукції зросли на 20,4%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 28,5%.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів випуск продукції порівняно з січнем-лютим 2013р. зменшився на 45,7%.

На підприємствах переробної промисловості в січні-лютому 2014р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції скоротилось на 0,5%, у т.ч. у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім виробництва машин і устатковання, – на 27,7%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 21,7%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 7%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,2%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у машинобудуванні (на 13,9%).

За січень 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1 млрд. 194,4 млн. грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 653,1 млн.грн.

В області 29,7% від загального обсягу реалізовано підприємствами Хмельницького, 23,6% – Нетішина.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.