Мер Старокостянтинова взявся за старе, за свободу слова

Мер Старокостянтинова Микола Мельничук закликав громаду до переслідувань незалежної газети, головному редактору погрожують.

З відповідною заявою головний редактор газети «Перша міська» (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) Ірина Рожко-Капранова звернулась у прокуратуру та МВС.

27 лютого у газеті «Перша міська» на першій сторінці опублікували наступні слова: «Ми вимагаємо люстрацію негайно! Незалежно від політичних переконань!»

Це викликало неабияке обурення у міської влади. В цьому контексті міський голова публічно заявив, що «Перша міська» є брудна та брехлива газета. «Я вважаю, шановна громадо, що ми їх маємо засудити перш за все. І кожному в очі сказати, щоб він не знав, де тут по місті пройти», – закликав міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

[x1UaK1rjqPo] (див. відео з 50 хв. 20 с).

Після того, міський голова відмовив у виступі головному редактору видання, яке звинуватили у брехливості.

Також начальник одного з комунальних підприємств міста, застосовуючи фізичне насильство і погрожуючи, перешкоджав головному редактору у здійсненні нею професійних обов’язків, а саме записі коментарів на мітингу.

В цей же час у натовпі загострився конфлікт, на адресу головного редактора газети незнайомі люди почали здійснювати погрози.

«Під час мітингу на мою адресу з уст невідомих мені людей звучали численні погрози наступного змісту: «Їдь з цього міста! Тобі тут не жити!». Під час мітингу до мене звернувся один із мешканців міста, який вказав на те, що у нього є зброя і якби я не була жінкою, то він би її застосував. Ці погрози я пов`язую із моєю професійною діяльністю. Зокрема конфліктну ситуацію на мітингу спровокував міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук. На публічних заходах міський голова неодноразово в образливій формі говорив про газету, а також неодноразово намагався перешкоджати моїй професійній діяльності», – розповідає головний редактор видання Ірина Рожок-Карпанова.

У зв’язку з цим головний редактор газети заявила, що вбачає у таких діях влади ескалацію конфлікту, а також перешкоджання професійній діяльності, яка пов’язана із викриттям зловиживань місцевої влади.

Нагадаємо, газета «Перша міська» нещодавно виграла суд, ініційований виконавчим комітетом Старокостянтинівської міської ради. Виконком почав судитися з газетою після того, як у ній було опубліковано статтю «Вакантні махінації», в якій журналісти підняли тему конкурсів на заміщення вакантних посад у мерії. Старокостянтинівський суд, розглянувши справу, відмовив виконкому у задоволенні позову в повному обсязі, посилаючись на численні норми законодавства, яким суперечили вимоги місцевих чиновників. Однак чиновники не заспокоїлись і подали апеляцію. Проте колегія суддів Хмельницького апеляційного суду апеляцію відхилила, підтвердивши, що інформація, опублікована у газеті «Перша міська», є правдивою.

Раніше Ірина Рожок-Капранова заявляла про тиск на ЗМІ, який через засновника «Першої міської» здійснює міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Але ж Мельничук ‘”криса”. Люді куди ви дивитесь? Кого ви слухаєте? Та він накрав стільки, що дороги можна в місті всі зробити, генеральний ремонт в лікарнях і дитсадках! Чого ви його не зняли до цих пір? Квартири в Києві, коханці своїй за ваші гроші покупляв машини, квартири! Куди ви дивитись????
  ЖЕНІТЬ ЙОГО ПІД ТРИ ЧОРТИ!!!!

 2. А ці півні пірнаті для чого стояли на майдані – щоб зараз в груди себе бити і розповідати як вони за свої гроші їжу собі купляли? Стидоба! Справжні герої – це ті хто не прагне слави! А в цьому відео можна слухати лише вдову всіма шанованого Сергія Михайловича.

 3. врешті пеньковецькій мафії зломають шию, а то мільон на квартири сбу та міліції, пів мільона на ремонт прокуратури дає, а дітям жодного майданчика..

 4. Яка там гнучкість на відміну від афішованого “ПМ” О.Афанасьєва, С.Ганжи Мельничук в перші дні вже був на Майдані. Тому очоливши диванну сотню Старокостянтинова жовта преса далі “булькає”. Краще напишіть статтю як провели 1 грудня 2013 року Рожок, Афанасьєв, Ганжа, Висоцький!

 5. Рожок, ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! Перша міська простітушки!!!!

 6. А чи можна в газеті показати доходи нашого мера? ! Походу діла непогано заробляє знов машину змінив , тепер синенька

 7. Ще було б цікаво почути які гонорари і за які матеріали було виплачено і з яких коштів . Бо якось не зрозумілий той факт коли газета збидкова, і мала би писати рекламно – пропозиційні
  матеріали хоча б на 40% так не , політична реформація міста , наче в тому місті ніхто не знає хто є хто . Мабуть той власник він напевно є і спонсор і ще й замовник такий собі Буратіно на
  полі чудес закопує гроші під кожним пеньком , і думає що виросте грошове дерево або посадять його в міністерське чи то “мерське крісло”, людям начхати на того грошового хлопчика, всім крім редактора якому платять напевно в доллярах чи євро і журналістам яким зовсім не примусово , іноді навіть в телефонному режимі іноді просто за розмовою підказують “ТЕМИ ТИЖНЯ” більшість з яких розкриває проблеми де мешкає той пан депутат засновник (обраний саме тими мешканцями
  а не з села Пашківці ) або теми сесії міської ради де відстоюється проблеми які якось стосуються того депутата , або за які не дали гроші для того депутата. Почитайте уважно газету і ви все зрозумієте а мер нашого міста то так як хата горить то мера треба звинуватити а якщо сарай то міську раду бо мер там головний. Взагалі як я чув то газету наповнюють
  тільки редактор та засновник матеріали які приносять дописувачі або не публікують або кажуть шо не формат і краще замінити статею вкраденою з інтернету ось така там газета . ТО ДЕ ТОЙ ТИСК !!! ???????????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.