ВНЗ Хмельницької облради йде до Ківалова – обласний департамент освіти

Директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко заявив, що після ухвалення нового закону про вищу освіту, розвиток комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” можливий у складі Національного університету “Одеська юридична академія”.

Про це він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

Посадовець зазначив, що приблизно на 10 січня 2014 року запланована зустріч з Міністром освіти і науки України Дмитром Табачником, з яким передбачається обговорити питання реформування комунального вишу.

“Комунальний заклад не зможе самостійно втримувати позиції з юридичним профілем на ринку праці через певні перебої з ліцензуванням. Тому об’єднання ХУУПу з Одеською юракадемією є правильним. Якщо брати регіональну політику, то, звичайно, хотілося б бачити університет управління та права у складі Хмельницького національного університету і зробити величезний конгломерат. Але доля юридичної ліцензії повинна вирішуватися у Міносвіті”, – зазначив Очеретянко.

Директор обласного департаменту освіти і науки повторив, що остаточну крапку щодо майбутнього ХУУПу має поставити Міносвіта.

Як повідомляв НГП, трудовий колектив комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” (ХУУП) виявив бажання приєднатися до Національного університету “Одеська юридична академія” на правах юридичної особи.

За це рішення 3 жовтня цього року одноголосно проголосували 149 членів трудового колективу на загальних зборах.

Педагоги вирішили порушити клопотання перед керівництвом Хмельницької облдержадміністрації і обласної ради про розгляд рішення загальних зборів трудового колективу “вишу” щодо реорганізації Хмельницького університету управління та права шляхом його приєднання до Національного університету “Одеська юридична академія” з подальшим розглядом питання у Міністерстві освіти і науки України.

Крім цього, трудовий колектив направив звернення до президента Одеської юридичної академії Сергія Ківалова про розгляд питання щодо приєднання у структуру національного закладу Хмельницького університету управління та права.

Довідка НГП. Хмельницький університет управління та права – вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році і є комунальною власністю Хмельницької обласної ради.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ганьба! До цих пір університет існував і дуже добре існував! А тепер виникли складнощі! Знаємо ми ці складнощі! Називаються рейдерство, дерибан, грабіж! Отаке обличчя цієї влади!

  2. Як добре вміє ректорат університету прикриватися рішенням трудового колективу. Але чомусь нікого не цікавить, що колектив приймав одне рішення а трактується зовсім по іншому. Говорилося про права юридичної особи, про стипендії студентів, про те, щоб зберегти два факультети, щоб зберегти колектив, а не скорочувати. Де всі ці обіцянки? Невже керівництво не розуміє, що у разі невиконання рішення трудового колективу мовчати не будуть а ні студенти, а ні викладацький колектив, а ні батьки. Невже власні кишені важливіші ректорату чим весь університет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.