Коліщак прогнозує, що масового виходу депутатів з Партії регіонів не буде

Колишній голова Хмельницької райдержадміністрації Віктор Коліщак прогнозує, що на Хмельниччині масового виходу депутатів з Партії регіонів не буде.

Про це він повідомив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Я не очікую масового виходу з партії регіоналів на Хмельниччині. Це не 2004-й чи 2005 рік. Хоча й тоді у Хмельницькій області не існувало Партії регіонів: був Василь Ядуха і ще кілька чоловік, яких тоді ніхто хто знав. Вони провели юридичну реєстрацію, за що у майбутньому одержали певні посади і преференції”, – зазначив він.

Коліщак не вірить, що у Кам’янці-Подільському вдасться розвалити Партію регіонів.

“Скажімо, у Кам’янці-Подільському міську організацію очолює Мельниченко, а району організацію — голова райдержадміністрації. Якщо останній захоче докластися до розвалу партії, його звільнять з посади керівника району. Прийде інший, якого автоматично призначать головою осередку Партії регіонів”, – пояснив він.

Як відомо, мажоритарники з Партії регіонів Віктор Бондар і Володимир Мельниченко заявили про вихід з ПР. Але так і цього не зробили.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Він повністю правий. Багато з регіонів злякалися, що позбавляться корита і заявили на всяк випадок про вихід з лав славної ПР. Тепер вичікують. Я особисто переконаний, що ця сила ворожа Україні у всіх її проявах і глибоко вражений тим, що в Західній Україні, де ще збереглося хоть щось українське – є люди, які тупо голосують за Лабазюків. Я українець, хоча достеменно впевнений в цьому бути не можу, бо знаю лише про свого прапрадіда, а далі історія мовчить. Я завжди підтримував і буду підтримувати Свободу, проте є такі речі в них, які не хотів би бачити. Україна багатонаціональна держава. Кожен день я буваю на Хмельницькому майдані, пишаюсь, що є люди, яким не все одно. Вони стоять за ідею, за нашу з Вами Україну. Прооте я впевнений, що Україна це не тільки українці, а і ті люди, які по тих чи інших обставинах оселилися і мешкають на нашій землі. То що, гнати їх в шию? Чи може комусь вдасця зробити з еврея, турка, поляка, росіянина – українця??? “Хто не скаче – той москаль!!!” – ось що лунає з динаміків. Хіба цей заклик зконсолідує і об’єднає націю в цілому??? Впевнений, що ні. В мене багато друзів різних національностей і багато з них підтримує не так евроінтеграцію, як боротьбу з тим безладом і свавіллям: суддів, міліції, прокурорів, можновладців а то і просто бариг, які не мають вже де подіти гроші, за які можуть давити на дорозі, в кафе, в полі людей. За боротьбу із свавіллям лікарів. В онкодиспанцері як і інших медичних закладах всі операції вимірюються штуками баксів. Хіба про це не знає влада, опозиція і правоохоронні органи!? Переходжу дорогу біля старого цвинтара по переходу в Хмельницькому – ледь не збила машина. Підходжу до ДАІшника біля філармонії, а він мені каже, що він з мажорами нічого не в змозі зробити, бо тільки зупинить- поступає вказівка згоди не зачіпати. В крамницях, на ринках продають лайно і всім як з гуся вода.В одній із европейських країн згідно конституції основне національне багатство є людина, її інтелект, а в Україні виявляється це є: Стаття 14. Земля є основним національним багатством. Давайте наведемо лад хоч з частиною того, що я вказав. Європа нам це не зробить. Слава Україні, бо я її дуже люблю!!!

  2. Хто ж як не Коліщак ще зовсім не давно не знав в яке тепле місце пристроїти свій зад. Грав під дудку шрека це не ригів працював? Чи може все забули про Балогу? тушка ще та…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.