За 10 місяців промисловість краю впала на 3,4%

За підсумками січня-жовтня 2013р. у порівнянні з відповідним періодом 2012р. обсяги промисловості скоротилися на 3,4%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Згідно з інформацією облстату, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів випуск продукції порівняно з січнем-жовтнем 2012р. зменшився на 19,9%.

На підприємствах переробної промисловості за січень-жовтень 2013р. обсяги виробництва промислової продукції скоротились на 3,9%, у т.ч. у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 10,5%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 8,7%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 7,5%, машинобудуванні – на 3,5%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 18,7%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,3%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім виробництва машин і устатковання, – на 0,2%.

У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії промислова продукція зменшилася на 1,2%, у т.ч. у виробництві електроенергії – 2,4%.

За січень-вересень 2013р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 11,9 млрд.грн. У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (30,2%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (29,8%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (18,2%).

В області 27,7% від загального обсягу реалізовано підприємствами Хмельницького, 18,1% – Нетішина.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.