Хмельницький аеропорт отримав з бюджету 400 тисяч на ліквідацію боргів

Комунальне підприємство “Аеропорт-Хмельницький” отримав з обласного бюджету 407,2 тисяч гриивень на ліквідацію зарплатних боргів.

За інформацією департаменту соціального захисту населення ОДА, графік погашення боргів на підприємстві на 1 вересня цього року виконаний. Заборгованість із заробітної плати працівникам аеропорту становить 413,8 тис. гривень, що на 241,7 тис. гривень менше, ніж на початок року.

Крім цього, обласна рада затвердила програму відновлення роботи КП “Аеропорт-Хмельницький” на 2013-2014 роки. Відповідно до програми, з обласного бюджету для погашення заборгованості із заробітної плати передбачено у 2013 році 696,7 тис. грн., зокрема, у І півріччі поточного року – 196,7 тис. грн., у ІІ півріччі – 500 тис. гривень.

Також на останній сесії прийнято рішення делегувати Хмельницькій обласній державній адміністрації повноваження Хмельницької ради щодо управління аеропортом.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.