Замість врегулювання питання відновлення гарячої води Хмельницька міська рада роздає рекомендації з експлуатації водонагрівачів

Хмельницька міська рада на своєму офіційному сайті розтиражувала повідомлення про те як правильно користуватися водонагрівачами.

В інформації також наголошується на правильності встановлення бойлерів – “всі електромонтажні роботи повинні виконуватись кваліфікованим електриком”, кажуть у прес-службі міськради.

бойлер

 

Натомість мешканці багатоквартирних будинків Хмельницького з 13 травня позбавлені можливості користуватися гарячою водою через специфічні відносини НАК “Нафтогаз-Україна” і хмельницьких тепловиків. “З 13 травня 2013 року у Хмельницькому припиняється централізоване гаряче водопостачання житлового фонду на невизначений термін”, – повідомляла прес-служба міськради.

Міський голова Сергій Мельник на цю ситуацію відреагував телеграмою, адресувавши її Прем’єру Миколі Азарову.

Довідка НГП. На 19 квітня цього року року підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні теплові мережі” заборгували НАК “Нафтогаз України” 60 млн грн. Водночас із державного бюджету не відшкодовано різниці в тарифах 53,5 млн грн, не відшкодовані пільги і субсидії у розмірі 6,8 млн грн і заборгованість установ, що фінансуються з державного бюджету за опалення становить 5,2 млн грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Та Мельник знущається над нами. Ганьба такому бездарю, ганьба. Нічого не робить.

  2. знущається не Мельник, не вводьте нас в оману!

  3. знущається Ядуха, а Мельник просто мовчить і нічого не робить

    • То чого ж ти до цієї пори в ОДА. Звільнися і тоді не буде Ядуха над тобою знущатися.

  4. Мельник тут не виноват, это все провокация …люди все знают и понимают откуда ветер дует…

  5. “Довідка НГП. На 19 квітня цього року року підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні теплові мережі” заборгували НАК “Нафтогаз України” 60 млн грн. Водночас із державного бюджету не відшкодовано різниці в тарифах 53,5 млн грн, не відшкодовані пільги і субсидії у розмірі 6,8 млн грн і заборгованість установ, що фінансуються з державного бюджету за опалення становить 5,2 млн грн.” – РАХУВАТИ ВМІЄТЕ ? ДИВІТЬСЯ 53,5 млн. +6.8 млн.+5,2 млн. =65,5 млн. ось скільки “азіров” винен м. Хмельницькому, а так як азіров + ядуха = “правітельство”, а “правітельство” це ПАРТІЯ РЕГІОНІВ -відповідно хто винен ? ВІДПОВІДЬ – партія регіонів. Тепер зрозуміло чи ще раз розяснити ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.