Хмельничанам знову відключають гарчу воду на невизначений термін

НАК “Нафтогаз України” виділив на травень 2013 року ліміти природного газу для забезпечення гарячим водопостачанням лише об’єктів соціальної інфраструктури Хмельницького (навчальні заклади, медичні установи).

Як повідомляє прес-служба міської ради, для населення лімітів не виділено. Тому з 13 травня 2013 року у Хмельницькому припиняється централізоване гаряче водопостачання житлового фонду на невизначений термін.

Наразі міський голова Сергій Мельник звернувся телеграмою до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням вирішити питання забезпечення теплопостачальних підприємств міста природним газом для виробництва теплової енергії на підігрів води для населення.

Нагадаємо, що 19 квітня НАК “Нафтогаз України” доручив підприємству “Хмельницькгаз” відключити від газопостачання комунальні теплопостачальні підприємства обласного центру “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні тепломережі”, які здійснюють централізовану подачу гарячої води в багатоповерхівки, через наявність боргів.

Заступник хмельницького міського голови Анатолій Нестерук тоді зазначив, що на 19 квітня цього року року підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні теплові мережі” заборгували НАК “Нафтогаз України” 60 млн грн. Водночас із державного бюджету не відшкодовано різниці в тарифах 53,5 млн грн, не відшкодовані пільги і субсидії у розмірі 6,8 млн грн і заборгованість установ, що фінансуються з державного бюджету за опалення становить 5,2 млн грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. задолбали!!!!!!!!!!!!!сколько можна!!

  2. придурки!!!!!!
    Простых людей уже не то что за быдло не считают, просто за гавно…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.