Вслід за Хмельницьким без гарячої води сидить Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільська філія ПАТ «Хмельницькгаз» відключила котельні КП «Міськтепловоденергія» від газопостачання, що потягло за собою відсутність гарячої води у кранах мешканців Кам’янця-Подільського.

Як передає офіційний сайт міськради, причиною цього стала відсутність лімітів на газ на травень 2013 року, що спричинено несвоєчасністю розрахунків за блакитне паливо перед НАК «Нафтогаз України», яка вимагає стовідсоткового погашення боргів.

Населення заборгувало КП «Міськтепловоденергія» близько 8 млн грн., бюджети різних рівнів – 7,5 млн грн, несвоєчасно погашені пільги та субсидії – 2,5 млн грн.

Найбільшою проблемою є також те, що досі з державного бюджету не відшкодовано різницю в тарифах, яка становить 25,2 млн грн. Власних боргів КП «Міськтепловоденергія» немає.

Наразі керівництво міста та підприємства намагаються вирішити цю проблему.

“Вже досягнуто деяких результатів – завдяки втручанню депутата Верховної Ради Володимира Мельниченка вдалося домовитися про часткове виділення лімітів для котельні по вул. Князів Коріатовичів, 56, де працюють когенераційні установки. Завдяки цьому гарячу воду зможуть отримувати лікарні, пологовий будинок та частина мешканців селища Жовтневого”, – зазначає прес-служба.

Як повідомляв НГП, у Хмельницькому з 13 травня припинено централізоване гаряче водопостачання житлового фонду на невизначений термін, оскільки НАК “Нафтогаз України” виділив на травень 2013 року ліміти природного газу для забезпечення гарячим водопостачанням лише об’єктів соціальної інфраструктури Хмельницького (навчальні заклади, медичні установи).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.