Тепер гаряча вода у Хмельницькому – за графіком

А саме: вранці з 6.00 до 9.00, ввечері  – з 18.00 до 22.00.

Кабінет Міністрів України прийняв Постанову “Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального”. У документі затверджено розподіл обсягів використання природного для споживачів у населених пунктах України до кінця опалювального сезону 2014/15 року.

Відповідно до показників, зазначених у постанові, з 1 серпня 2014 року теплопостачальним підприємствами комунальної теплоенергетики зменшено обсяг споживання природного газу на 30%. При такому скороченні успішне проходження опалювального сезону 2014 – 2015 років можливе лише за умови зменшення використання природного газу всіма категоріями.

Такі заходи зумовлені складною економічною ситуацією в Україні, припиненням подання Російською Федерацією природного газу та тимчасовим обмеженням технічних можливостей імпорту газу з країн ЄС.

Отже, з метою забезпечення надійного теплопостачання населення, підприємств, установ та організацій в період опалювального  сезону теплопостачальні підприємства міста переходять на постачання гарячої води за графіком.

Від6.08.14 у місті Хмельницькому подача гарячої води здійснюватиметься у ранкові години з 6.00 до 9.00,  у вечірні – з 18.00 до 22.00.

Ті мешканці міста, у яких немає лічильників на гарячу воду платитимуть за неї відповідно до норми та вказівки по нормуванню витрат палива (КТМ 204 України 244-94).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.