У Хмельницькому з’явився свій “Вадік Румин” – журналістці “Поділля-Центр” викручували руку – ВІДЕО

Сьогодні у Хмельницькому під час зйомки наслідків дорожньо-транспортної пригоди постраждала журналістка обласного державного ТРК “Поділля-Центр” Оксана Чушкіна.

Оксана Чушкіна. Фото з "Фейсбук"

Оксана Чушкіна. Фото з “Фейсбук”

Як розповіла вона НГП, виконуючи прямі професійні обов’язки, Оксана наткнулася на несподівану агресію з боку одиного з учасників автопригоди, що сталася поблизу обласного телебачення. Кривднику  не сподобалося, що журналісти знімають обставини зіткнення трьох машин.

[66Q6Vf5xSeo]

Відео телеканалу “Ексклюзив”.

[oRaMFJSs_Kw]

Відео телеканалу “Поділля-Центр”.

“Він наблизився до мене і взявся заламувати руку. У цей момент двоє інспекторів ДАІ жодним чином не відреагували на інцидент і спокійно дивилися. Далі нападник вирвав мобільний телефон і кинув у бік даішника, який згодом цей телефон віддав мені. Щоправда, працівник міліції повністю заперечує цей факт. Ми ж володіємо відео, де все зафіксовано”, – зазначила О.Чушкіна.

Прокуратурою Хмельницького, за заявою журналіста ХОДТРК «Поділля-центр», у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано  кримінальне провадження за ч.1 ст.171 КК України за фактом перешкоджання професійній журналістській діяльності.

Проводиться досудове розслідування.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.