Хмельницькі опозиціонери відмітингували у столиці та взяли в облогу БТР – ФОТО

Опозиціонери Хмельниччини, котрі сьогодні брали участь у політичній акції “Вставай, Україно” у Києві, оперативно за допомогою світлин звітують про свої враження.

На сторінці у “Фейсбук” член Фронт змін, депутат Хмельницької райради Дмитро Беспалов написав: “Багато зустрів знайомих партійців від Хмельницької області – Фронт Змiн, Свобода, Удар, Батькiвщина. Були депутати ВР Лукашук, Кравчук. Молодці!”

Фото Д.Беспалова

Фото Д.Беспалова

Фото Д.Беспалова

Фото Д.Беспалова

У таборів хмельницьких свободівців панували неймовірні пристрасті. За даними заступника голови Хмельницької облорганізації ВО “Свобода” Олександра Симчишина, хмельницькі активісти були у числі тих, хто перешкодив руху провокативному БТР.

Фото О.Симчишина

Фото О.Симчишина

“Хмельницькі свободівці брали участь у зупиненні провокації і блокуванні БТРа, а також він реально загрожував безпеці людей, провокацію вдалося зупинити. Загалом, акція багаточисельна, реально були десятки тисяч, потужний масовий марш, позитивний та рішучий настрій учасників. Дуже багато молоді. Люди висловлюють сподівання, що режим буде подолано”, – прокоментував він події зі столиці

[KSXs5CEyy6Y]

Як відомо, за даними Міністерства внутрішніх справ України, на антифашистському мітингу Партії регіонів брало участь понад 50 тис. осіб, а в акції опозиції «Вставай, Україно!» на Софійській площі, лише 6,5 тисяч осіб.

Натомість, за даними «Батьківщини» та «Свободи», на Софійській площі зібралося близько 50 тисяч осіб. Натомість  на Європейській площі, де відбувався антифашисткий марш, присутні не більше 3-4 тисяч людей, інші пішли гуляти Хрещатиком.

Як повідомляв НГП, на Києв 18 травня хмельницька опозиція організувала підвіз понад 1,5 тис. людей, Партія регіонів – близько тисячі.

Фото О.Симчишина

Фото О.Симчишина

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 11

 1. Знаю , коментар видалить “незалежний” Тараненко ! Але це суті неміняє він проплачений , а у цьому репортажі щей брехливий , більш серйозні видання дають другі цифри , і якщо 20 районів по 80 чоловік та по 60 із кожного міста обласного підпорядкування то це більше 2000 від Хмельниччини на акції проти фашистів. А тепер питання скільки проголосувало в області за Свободу? невже ці … могли зібрати 1 тисячу? Є фото із камер онлайн , можна порахувати жООПи було не більше 6 тисяч з авансом !!!!
  На фото Беспалова це видно!!!

 2. Свобода сама мобільна і організаційно дисциплінована в області – це об’єктивна правда. За них проголосувало 77 тисяч в області.

 3. На первом фото 99,9% обласной организации Фронта прибывших на акцию(трое средних- представители Хмельницкого района). Александр не стыдно руководить такой “организацией”? Куда смотрит Ваш Сеня?

 4. Щодо першого коментаря, то радив би редакції сайту зберегти ай пі цього коментатора. Пора би вже зловити цих проплачених коментаторів ПР за яйця.

  • Заради справедливості пропоную і проплачених коментаторів свободівців ловити за ті ж самі місця. Їх тут набагато більше.

 5. Масса дебилов и дерьма.

 6. Бачив на відео біля БДРМ наших хмельницьких свободівців. Молодці, показали хто є хто

 7. Готовилась серьезная провокация, но, как часто бывает сыграл “ефект исполнителя”. Телеканалы должны были показать как расшатывают БТР, потом как пару человек месят одного нагами, и чуть общий махачь. И все картинка звериного лица национализма готова.

  Кто направил свободовцев тормозить броневик?

 8. без Свободи це повстання було повним фарсом

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.