У Кам’янці-Подільському невідомі закидали фарбою пам’ятник 50-річчю Жовтневої революції – ФОТО

У Кам’янці-Подільському був «атакований» пам’ятник, споруджений до 50-ти річчя Жовтневої революції.

Як повідомив НГП читач, у ніч з 30 квітня на 1 травня, напередодні Дня міжнародної солідарності трудящих, противники комуністичного режиму закидали фарбою вищезгаданий пам’ятник.

Фото надане Дмитром Шереметою

Фото надане Дмитром Шереметою

 

Цікаво, що попередні роки стеллу «прикрашали» також до певних подій. Зокрема, 9 травня 2012 року – виразами ««Комунізм не пройде», «Мій час минув», «Знесіть мене!» та тризубом.

У ніч з 23 на 24 листопада 2012р., напередодні вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів споруду доповнювали написи: «На смітник історії», «Ідея Нації», «Серп і молот – смерть і голод» та державний герб.

Міська влада ніяк на ці «замахи» не реагує, оскільки вважає за потрібне краще швиденько відновити цей витвір мистецтва за допомогою комунальників. Хоча більшість кам’янчан вважають, що такі споруди дійсно вже час відправити на смітник історії, вважає читач.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. Есть организации, для которых “борьба с памятниками”- основной вид деятельности. Очень удобно: вроде и активность проявляешь, а вроде ничего и не делаешь. Кончатся памятники- будут гадить на могилы. Привычка и воспитание …

  2. Нет ума-считай калека. Умных,нормальных там не бывает,одно дерьмо.

  3. Идиоты. Полные.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.