У березні середня зарплата хмельничан на 23,3% нижча, ніж по Україні

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників в економіці Хмельницької області в березні цього року становила 2463 грн., що на 23,3% нижче, ніж в середньому по Україні.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Вище середнього рівня по області в березні 2013р. була заробітна плата працівників фінансової та страхової діяльності (4887 грн.), промисловості (2974 грн.), транспорту (2887 грн.), державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (2886 грн.), діяльності з інформації та телекомунікацій (2594 грн.), професійної, наукової та технічної діяльності (2481 грн.).

У той же час рівень заробітної плати працівників текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, з тимчасового розміщування й організації харчування, підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 52,9–60,3% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата (з урахуванням зміни цін на товари та послуги) порівняно з лютим 2013р. не змінилась, а проти березня 2012р. зросла на 9,6%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.