В Україні почав дешевшати бензин

Роздрібні ціни на бензин і дизельне пальне 26 квітня 2013 р. в порівнянні з попереднім торговим днем трохи знизилися. Про це свідчать дані моніторингу цінового департаменту “Консалтингової групи А-95”.

На 10 копійок знизилися ціни в мережах WOG та ОККО. Інші комерсанти, як очікується, повинні знизити ціни до травня, перадає РБК-Україна.

Експерти очікують зниження цін на А-95 і дизпальне після того, як міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький повідомив про домовленості з операторами українських АЗС.

“Соціальні сорти пального, а саме це дизпальне і А-95… повинні мати ціну і ціноутворення, про які ми раніше домовилися… За моїми попередніми оцінками, діапазон має бути в районі 10,50-11,00 грн, а не те, що ми бачимо зараз. Деякі мережі підняли ціну до 12,70-12,80 грн”, – сказав Ставицький.

Ставицький також нагадав операторам на українському ринку нафтопродуктів про необхідність дотримуватися договору, підписаного в 2010 р., за яким їхня маржа не повинна перевищувати 1,8 дол.

За словами Ставицького, світові ціни на нафтопродукти демонструють спадну динаміку, дешевшає нафта. Ф’ючерси на дизпальне послідовно знижуються, і середня складова на сьогодні становить 98 дол./бар. Але, незважаючи на світові тенденції, ціни на світлі нафтопродукти в роздрібних мережах України в березні-квітні залишалися незмінними.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.