Господарський суд Хмельницької області скасував рішення сесії міськради по ринках

Господарський суд Хмельницької області скасував рішення сесії Хмельницької міської ради від 12 грудня 2012 року про місцеву ініціативу підприємців.

Про це НГП зазначила голова ради профспілки захисту підприємців Хмельницького, депутат міськради Надія Кнець.

“Після судового засідання наша ініціативна група побувала на прийомі у заступника обласного прокурора, який пообіцяв подати апеляцію на рішення Господарського суду Хмельницької області у Рівненський апеляційний суд. Прокуратура виступатиме на боці міської ради та комунального підприємства ринок “Ранковий” сектор “Бартер”, – сказала вона.

Як повідомляв НГП, сьогодні зранку базарники вимагали Господарський суд області не задовольняти позовні вимоги ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” щодо визнання недійсним рішення сесії Хмельницької міськради про підтримку ініціативи підприємців міського комунального підприємства-ринок “Ранковий” сектор “Бартер”.

Як відомо, 12 грудня 2012 року депутати Хмельницької міськради затвердили рішення щодо підтримки ініціативи підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на міському комунальному підприємстві-ринок “Ранковий” сектор “Бартер” і на період до завершення розгляду справ у судах всіх інстанцій та прийняття остаточного рішення по місцевій ініціативі Хмельницькою міською радою доручити міському комунальному підприємству ринок “Ранковий” сектор “Бартер” здійснювати свою господарську діяльність на території ринку на вул.Геологів,13.

рішення

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.