Хмельницька область потрапила до мапи регіонів, яким найбільше загрожує повінь

Найбільше повені загрожують західній частині Полісся – Волинській та Рівненській областям, а також Житомирщині, Львівщині, Хмельниччині і Тернопільщині, передає ТСН.

карта

Синоптики прогнозують часткові підтоплення і у Вінницькій області, на Київщині та Чернігівщині.

“Критичні моменти можуть скластися там, в понижених ділянках, де немає водовідведення, зливу і каналізації”, – зазначив голова Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

На офіційному сайті Хмельницької облдержадміністрації з’явилася інформація про те, що танення значних снігозапасів у басейнах лівих рівнинних приток Дністра (особливо в разі їх інтенсивного танення), може стати причиною часткових затоплень водами річок Збруч, Жванчик, Смотрич у Хмельницькій області.

Можливий вихід води на окремі понижені ділянки Південного Бугу і його приток (Хмельницька обл.), вірогідність підтоплення населених пунктів мала.

У випадку паводків чиновники області радять населенню підготувати документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. А худобу, яка є у господарстві, перегнати на підвищену місцевість.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. ЛУЧАНИ УВАГА !!! Інформація для ошуканих вкладників “ЗАХІДІНКОМБАНКА” – банк практично банкрот. Виривайте свої депозити через Луцький районний суд ( м.Луцьк, вул.Лесі Українки,24 ). Не гайте часу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.