Азаров розшукує заступника Ядухи, який займається питаннями стану гідротехнічних споруд

Прем’єр-міністр України Микола Азаров занепокоєний станом гідротехнічних споруд Хмельницької області і цікавиться, хто відповідає за це питання.

Про це глава уряду сказав під час вступного слова на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

“Водозливи та дренажні системи до 5 квітня мають бути повністю очищенні від усього що може заважати сходу води, місця, які може підтопити вода – максимально захищені… Я вимагаю граничної відповідальності та вимогливості керівників у цих питаннях. Але не у всіх поки що це бачу. Так, у Хмельницькій області не мають балансоутримувачів 1 тисяча 682 гідроспоруди. Крім того, на території області розташоване 51 водосховище та 2 тисячі 570 ставків, які становлять загрозу підтоплення або затоплення територій, населених пунктів та сільгоспугідь, розташованих уздовж їх водотоків”, – наголосив М.Азаров.

“Я питаю, чим займається і куди дивиться заступник глави обласної адміністрації, який відповідає за цю ділянку роботи?” – поцікавився Прем’єр-міністр.

За словами глави уряду, Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску повені.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.