Хмельницькі базарники будуть судитися з міською радою за відновлення оренди майданчиків для паркування

Приватне підприємство-ринок “Ізіда” (м. Хмельницький) подало судовий позов до виконавчого комітету Хмельницької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету міської ради № 28 від 17.01.2013 р. “Про відмову в продовженні терміну дії договору оренди обладнаних майданчиків для припаркування автотранспортних засобів та під торгівлю по Львівському шосе приватному підприємству – ринок “Ізіда”.

Відповідну ухвалу про порушення провадження у справі виніс Господарський суд Хмельницької області 29 березня ц.р., зазначається у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

“Спірним рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради № 28 від 17.01.2013 р. відмовлено приватному підприємству – ринок “Ізіда” в продовженні терміну дії договору оренди обладнаних майданчиків для припаркування автотранспортних засобів та під торгівлю по Львівському шосе, який був укладений між Комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту (орендодавець) та приватним підприємством – ринок “Ізіда”, – говориться у судовому провадженні.

Таким чином Феміда долучає до розгляду справи “в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту”.

Судове засідання призначене на 17 квітня цього року.

Довідка НГП. За даними Хмельницької міської ради, відповідно до укладеного договору від 07.02.2008 року №1 комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту (далі – КП по ОРМПТ), передано в оренду приватному підприємству – ринок «Ізіда» майданчики для припаркування автотранспортних засобів та під торговельні місця по вул. Львівське шосе строком на 5 років.

Під час проведення перевірки господарської діяльності КП по ОРМПТ встановлено, що розрахунок орендної плати протягом всього терміну оренди здійснювався без врахування коефіцієнту інфляції за попередній місяць.

Це призвело до недоотримання підприємством, за період оренди, доходів в сумі 104,3 тис. гривень. При тому, що протягом 2012 року КП по ОРМПТ було збитковим (розмір збитків за 9 місяців 2012 року становить 154,7 тис.грн.).

У разі здійснення самостійної господарської діяльності на вказаних майданчиках КП по ОРМПТ без збільшення вартості послуг для підприємців має можливість отримати прибуток в розмірі близько 1,4 млн.грн., що покращить фінансовий стан підприємства, виведе його з розряду збиткових та сприятиме збільшенню надходжень до бюджету.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. це не базарники будуть судитися, а Коліщак, Ізіда – його ринок

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.