У Кам’янці-Подільському свободівці висміяли політику діючої влади

У Кам’янці-Подільському молодіжка ВО “Свобода” провела флеш-моб, висміявши політику влади та її місцевих підлеглих.

Як повідомили НГП у прес-службі обласної організації ВО “Свобода”, у такий спосіб націоналісти привітали містян із Днем сміху. Захід мав форму імпровізованої вистави, мета якої висміювання антиукраїнської політики режиму та привернення уваги до катастрофічного стану доріг у місті та районі.

“Молодь в масках зобразила “гостей міста”: Якунєвича, Озірава та Кірілєвську та їх місцевих сатрапів. Ці особи з лопатами імітували ремонт доріг, при цьому у всіх своїх негараздах звинувачували “папєрєдніків”. Озірав запрошував людей до роботи, пропонуючи усім лопату: “Бєрітє лапату і нє надо скігліті!” Кірілєвська символічно роздавала “пенсію у 1000 євро”, обіцяну нею перед виборами, не перестаючи повторювати: “У мене є мрія”, а також вихваляючи кам’янецькі дороги, бо в їх ямах вона наловила сачком та вудочкою багато риби”, – повідомляє прес-служба свободівців.

Під час акції було зображено також одного із заступників Кам’янець-Подільського міського голови, котрий колись обіцяв якісні дороги, а сьогодні “завіряв” їх штампами.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. супер! з днем сміху всіх!

  2. товкти їх, висміювати, щоб люди ригів сприймали як нонсенс, клоунів і посміховисько

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.