У Хмельницькому побилися прихильники Партії регіонів і «Свободи» – ФОТО, ВІДЕО

Біля Хмельницької облдержадміністрації між прихильниками Партії регіонів та ВО “Свобода” сьогодні вранці відбулися сутички, передає УНІАН.

Фото Віталія Тараненка

Активісти “Свободи” за кілька днів оголосили про проведення біля ОДА акції щодо стану доріг регіону. Однак, перед початком акції, перед входом в облдержадміністрацію зібралася група осіб спортивної зовнішності (всього близько 50 осіб), які намагалися перешкодити проведенню акції “свободівців”. Як з’ясувалося згодом, це були прихильники Партії регіонів.

[IDiEx-DvPRk]

[vc37YkAsHGM]

[l-arZV-aH8M]

[g6TkMfHgHhY]

[D900bRFC3iw]

[nnFW2wUNIkg]

Усі відео “Незалежного громадського порталу”

Представники ВО “Свобода” тримали плакати: “Який мер — такі дороги”, Керівництво облавтодору – у відставку!” та вигукували у мегафон, що хочуть почути звіт про стан доріг голови ОДА Василя Ядухи.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Між учасниками двох мітингів розпочалася штовханина, яку припинили близько 20 міліціонерів, які стали в ланцюг між політичними таборами. Одному з міліціонерів під час акції невідомі зірвали погон.

Фото Віталія Тараненка

Загалом участь у пікетуванні взяли участь близько 300 осіб.

До мітингуючих з облдержадміністрації ніхто не вийшов.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 21

 1. красава, розігнали регіоналів. Свобода!

 2. та Свобода молодцы.. но скучно больше шуму чем драки)))

 3. Бедный город, в котором появилась масса быдла, у которых ума нет,а только вонь.

 4. ось перелік чиновників які отримали сьогодні від громади стусанів Волочиський міський голова Черниченко, заступник голови Волочиської РДА Горобець, заступник голови Дунаєвецької РДА Баранюк, заступники голови Ярмолинецької РДА Байталюк, Мантуляк, начальник земельного відділу Ярмолинецької РДА Ткачук, працівники управлінь внутрішньої політики РДА, директор Дунаєвецького НВК-Гімназії Чекман, начальник територіального центру соціального захисту населення Шалигін, головний лікар Голозубинецького тубдиспансеру, син першого заступника голови облдержадміністрації Гаврішко .

 5. “Вонь!! ” Іде від Партії регіонів та їх прихильників. Це ще бидло те!!!

 6. а дороги і правду не в тинду. Мельника, Ядуху і все це шобло-йобло в тюрму за такі дороги

 7. Складіть, будь-ласка, відео в один файл. Так буде набагато зручніше переглядати. Дякую.

 8. а чого реально ці ригівські чиновники на мітинг прийшли, дубоголові. люди проти доріг, вони що не тими дорогами їздять чи з відкатів живуть? люди проти закриття шкіл, лікарень, вони що в інших лікуються? падлюки.

 9. на ТСН написали, що Хмельницькі свободівці відгамселили чиновників-регіоналів
  Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/hmelnicki-svobodivci-vidgamselili-chinovnikiv-regionaliv-288177.html

  Клас! а на фото мер Волочиська йде сторчака

 10. Слава Україні!!! Скажу так- багато з цих так званих прихильників ПР , що на відео – працівники МВС і ГАІ декількох знаю особисто!!! Наказали ось і пішли пацики по гражданці! Роботою як кажуть- дорожать!! Їх можна зрозуміти – у всіх діти, родина!!

 11. рвати синьозадих казнокрадів! вони проти людей.

 12. Перед тим, як писати “тупі” коментарі, розізнайте що там було. А я вам скажу: “”Свободівці” привезли купку люду з Тернополя і Львову, яким дали по дві копійки, і вони скачуть як мавпи, і роблять вигляд що за дороги вболівають, а регіоналів “бидлом” обзивають. Регіонали були вимушені стати в оборону ОДА, щоб так звані захисники Батьківщини “Свобода”, не прорвалилися до сесійного залу, і не перервали сесію, а потім казалиб що Регіони нічого не роблять.” В нас не влада погана, а люди безтолкові…. але не всі….:)

 13. яка влада такі дороги.

 14. Ніби ви колись були владою задоволені…..?

 15. можна довго дивитися на те як горить вогонь, тече вода, поруч проходить файна краля, а також як товчуть пики знахабнілим ригівським чинушам.

 16. Давно таких приємних акцій в нас не було. Свобода справді народна партія

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.