Хмельницькі пристрасті за Ляшком

Кандидат у президенти Олег Ляшко, посівши на останніх виборах третє місце, і гадки не мав, що його біло-червоний бренд з вилами набуде такої популярності. Запит на Радикальну партію Ляшка напередодні позачергових виборів до Верховної Ради підвищився ще й тим, що “безсмертна” Партія регіонів почила в бозі, а її партійці опинилися без політичного даху. Тому не випадково вчорашній регіонал, мажоританик з Хмельниччини Володимир Мельниченко “своєчасно” вирішив засвітитися поруч з “радикальним” хлопцем Ляшком. А нещодавно надто сентиментально він виглядав, підтримуючи відправленого у нокдаун Олега Валерійовича іншим мажоритарником!

Радикальна партія, яка до цьогорічних президентських виборів не мала широко розвиненої політичної інфраструктури, нині заходилася активно розбудовувати осередки. Згідно з рішенням президії політичної ради РП, 1 серпня Тетяну Зеленко призначено виконуючою обов’язки голови Хмельницької територіальної організації Радикальної партії. До цього пані Тетяна у політичному середовищі офіційно виконувала роль такого собі арбітра, працюючи не один рік заступницею голови обласної організації Комітету виборців України. Також не лінувалася підпрацьовувати у партіях, остання з яких була “Україна вперед” Наталії Королевської. Потрапити до партії Ляшка посприяли Зеленко президентські вибори-2014, де вона працювала у хмельницькому виборчому штабі.

документ

документ2

Однак, як виявилося, у Зеленко з’явився конкурент, який також не проти сісти за кермо розкрученого політбренду. Це 28-річний депутат Ярмолинецької селищної ради Петро Ткачук. У 2012 році Петро Петрович був в.о. голови облорганізації Радикальної партії Ляшка і на тодішніх парламентських виборах ішов за партійними списками під номером 60. Після виборчого провалу (пам’ятаєте, що сам Ляшко відмовився очолювати список рідненької партії і пішов у мажоритарний округ Чернігівської області, де здобув перемогу і пройшов до ВР — авт.) про якусь перспективу для “ляшківців” годі було думати.

Коли ж настав “зоряний час”, пан Ткачук нагадав про себе. Одразу після оголошення Порошенком дочасних парламентських виборів “радикал” розміщує звернення до Ляшка на малознаному сайті “Холдинг.UA”, в якому просить лідера розтлумачити, хто насправді відповідатиме за формування кандидатів на мажоритарні округи, на коли призначається дата з’їзду партії. Зеленко ж називає регіоналкою. Собі Ткачук приписує регалії не в.о, а голови облорганізації РП.

Далі зав’язується “гостра” дискусія у соцмережах. Радикал, якого вище парткерівництво усунуло від управлінських рішень, закликав Зеленко до діалогу у формі тет-а-тет. “Ситуацію ми можемо вирішити без Києва… Нам варто зустрітися і провести переговори. Нам не потрібно третьої людини, лише Ви і я”, — звернувся він до Зеленко.

переписка

До політичних “розбірок” підключається ще один неафішований сайт “Подільська інфо”, на якому виходить новина про те, що Ткачуку хтось хоче закрити рота і за цю послугу пропонує відповідну нагороду. “Я відмовляюся від 1 000 000 у.о., відмовляюся, навіть якщо запропонують більше! Я не буду мовчати, й буду говорити правду! Для чого люди гинуть на фронті? Щоб знов та сама бл…дота пройшла, але від інших політичних сил?” — категорично заявив Ткачук.

Насправді цей “міжсобойчік” не вартує виїденого яйця. Кадрові рішення ухвалює Ляшко і грошові функціонери, котрі обступили молодого політика. Хмельниччина, яка раніше була пробютівською, зараз може розділити електоральну симпатію. Останні вибори показали, що у Хмельницькому персональний рейтинг Ляшка поступився двома-трьома відсотками Юлії Тимошенко.

Парадоксально, але факт — Радикальна партія Олега Ляшка перетворилася на яскраво виражену політичну силу “вождистського” типу, де на імені лідера тримається вся партія і рейтинг. Немає Ляшка — нема і партії. Цю хворобу свого часу пережили ющенкова “Наша Україна”, луценкова “Народна самооборона”. Наступний на черзі Ляшко?

Віталій Тараненко.

Теги: , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. впевнений, що шанси має молодий хлопака, який може підбадьорити ляшка після важкого трудового дня. Тому хлопцю треба запасатися вазеліном та бути спокійним.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.