Гураль завалив доручення Ядухи – промисловість терпить падіння

Заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Леонід Гураль не справився з губернаторським доручення про забезпечення росту обсягів промисловості.

Відповідне усне доручення губернатор Василь Ядуха озвучив на засіданні колегії 26 лютого.

Натомість, як свідчать дані Головного управління статистики в області, за січень-лютий цього року обсяги промислової продукції скоротилися на 10,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року (за січень падіння становило 15,2%).

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів випуск продукції порівняно з січнем-лютим 2012р. зменшився на 19,8%.

На підприємствах переробної промисловості в січні-лютому 2013р. проти відповідного періоду минулого року виробництво продукції скоротилось на 0,3%, у т.ч. у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,9%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, – на 10%.

Поряд із цим одержано приріст продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – 25,1%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування, – 38,8%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 20,4%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 17,1%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 14,9%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції за січень-лютий 2013р. становив 76,1%.

За два місяці цього року вироблено 1886 млн.кВт.год електроенергії, що на 31,4% менше, ніж за січень-лютий 2012р.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. а как он может справится?? если промышленности нет..ничего нет
    всё в частных руках
    что Гураль будет заводы открывать ?? он что олигарх?

  2. все пропало

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.