Відомство Олуйка наказало знизити ціни на пальне

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМК внесло рекомендації 21 регіональним нафтотрейдерам про зниження цін на пальне.

Як повідомили у прес-службі АМК, з жовтня 2012 року до січня 2013 року спостерігалось зниження роздрібних цін на пальне. Встановлення роздрібних цін відбувалось непропорційно зміні оптових цін. Низькооктанові бензини у роздріб здешевіли на 2,3%, високооктанові бензини – на 0,9-1,4%. При цьому зниження оптових цін на низькооктанові бензини становило в середньому на 2,8%, високооктанових – на 7,3-7,4%.

Отже, зниження роздрібних цін відбувається в 5-7 разів повільніше, ніж зниження цін на оптовому ринку світлих нафтопродуктів, переконані в облАМК.

Існують підстави вважати недостатнім рівень падіння цін на світлі нафтопродукти у роздрібній торгівлі, а дії нафтотрейдерів можуть містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зазначають у прес-службі АМК.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.