Свободівець Симчишин балотуватиметься на проміжних виборах у Волочиському окрузі

Депутат Хмельницької міської ради і заступник голови облорганізації ВО “Свобода” Олександр Симчишин балотуватиметься на проміжних виборах до обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №28 (центр – місто Волочиськ).

Таке рішення підтримали 54 делегати обласної партійної конференції.

Олександр Симчишин. Фото Віталія Тараненка

За словами народного депутата і керівника обласної ВО “Свобода” Ігоря Сабія, кандидатару Симчишина було узгоджено на найвищому рівні трьома політичними силами.

“Внаслідок переговорів Тягнибок, Яценюк і Турчинов домовилися, що “Свобода” у Львівській області віддає Сколівський округ для бютівців, де також мають відбутися проміжні вибори до місцевої ради, а “Батьківщина” віддає Волочиський округ для свободівців”,  – сказав він.

На думку кандидата-свободівця Олександра Симчишина, проміжні вибори по волочиській мажоритарці будуть непростими.

“Питання одного мандату в обласній раді для опозиції або Ядухи не принципове. Слід розуміти, що з цих виборів розпочинається підготовка до місцевих виборів і президентських, які відбудуться 2015 році. Тому влада розуміє, що програш на цих виборах ставитиме її легітимність під сумнів”, – вважає він.

[FWxI_gGjTxo]

Довідка НГП. Хмельницька обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) на 24 лютого 2013 року.

Таким чином мешканці Волочиського району зможуть обрати гідну заміну екс-депутату облради Сергію Лабазюку, якого 28 жовтня минулого рокустав народним депутатом.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 16

 1. бажаю перемоги! в обласній раді потрібний такий депутат.

 2. , виголошувати заяви та популістичні гасла

 3. працювати.
  подивися на сайті Свободи звіти про роботу депутата, там і запити і робота приймалень, безкоштовна юридична допомога, ЖКГ, транспорт, бюджет, комунальне майно, освіта, спорт, культура, молодь, традиції.
  гасла оголошувати – це до Ядухи “Будуємо Хмельниччину разом”, “Матня мокра”, “Палець відріжу”. він в цьому спеціаліст, ще Гаврішко є такий “проголосуйте за регіони, що вам жалко?”.

 4. фракція Свободи в обласній раді найактивніша, це можна побачити по кількості депутатських запитів і звернень. Депутати Свободи завжди дають принципову оцінку антинародним рішенням, ніколи не голосують за них і не вступають в змову з владою. На відміну від інших. А що зробив в облраді фронт змін?

  • не в фронті змін справа, кожен робе те що може і вміє. один одного зараз не можна критикувати. питання в тому, що такий депутат потрібен в обласній раді для всієї опозиції і для Волочиського району.

   • хто шо може?! ха-ха-ха! от одні і можуть лише штани протирати в облраді, а другі тушок плодити. А коли на вибори йшли, то казали людям що вони найдостойніші і робитимуть ВСЕ заради українського народу. Я за Сімчишина не тому, шо він хороший хлопець, а тому шо він свободівець і націоналіст.

   • а критикувати один одного можна завжди. І треба. І якщо бютівці сьогодні підтримують Сімчишина, то це не означає, що завтра я не буду ганьбити їхню чергову тушку.

   • Нащо ви тут Тернопіль клеєте? Ви там були, людей питали. Сиротюк на виборах набере понад 80%. Це результат довіри тернополян до Свободи. А Симчишину бажаю перемоги над Лабазюком, всі правильно мислячі люди в опозиції повинні не пусті суперечки розводити, а його підтримати і допомогти перемогти регіоналів.

 5. На виборах до місцевих рад велику перевагу мають місцеві діячі, а політичні вподобання тут відходять на третій план, тому будемо реалістами в Сашка шансів в Волочиську немає. Тим більше біографія в хлопця цікава з секретарської роботи в Хесед Бешті відразу в Свободу, чи не занадто круті віражі. Хоч і хлопець хороший, можливо колись переможе.

  • Політичні вподобання важливі. Згадайте вибори у Хмельницьку міську раду, якщо ти від “Батьківщини” – ти депутат. На місцевих виборах чужих трохи не люблять – це правда.
   на сайті ЦВК написано: Симчишин – з 2007 року в інституті “Україна”, з 2009 року в “Свободі”.
   99% людям у Волочиську чи Хмельницькому такі віражі до одного місця. Це нікому не цікаво і на голосування це ніяк не впливає.
   Людей чіпляють факти про кандидатів: сім’я, діти, розлучення, покинуті діти, поведінка, награбовані гроші, машини, скандали, корупція.

 6. В Волочиске шансов не много, но все же.

 7. В будь якому випадку що Симчишен , що Безпалов для Волочиська є “парашутісти”. Так само їм можна приліпити недотримання волі виборців, адже у 2010 році за їх прізвища голосували у відповідну раду: Хмельницьку міську та районну.

  • Не дотримання волі виборців це перехід в іншу фракцію тобто тушкування. тут відстоювати інтереси виборців, які голосували за прізвища можна буде в обласній раді, можна в верховній раді, куди перейшло до 100 депутатів місцевих рад.

 8. Так можна відстоювати та захищати населення Куби

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.