“Ударівці” делегували на волочиську мажоритарку приватного підприємця, який прославився на всю Україну

Хмельницька обласна організація УДАР сьогодні висунула кандидатом у депутати обласної ради в одномандатному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) приватного підприємця і голову районної організації Володимира Клімова.

Про це НГП повідомив заступник голови облорганізації УДАРу Василь Куйдан.

“Ми виступаємо завжди за спільні дії. Якщо є Об’єднана опозиція, то вона мала би зібрати формат круглого столу і визначитися з єдиним кандидатом. Проте нічого подібного не відбулося. Тільки надійшли два телефонних дзвінки від керівника ВО “Свобода” з великим проханням зняти нашого (“ударівця” – НГП) з виборчих перегонів, зіславшись на рішення вищого керівництва. Натомість наша політична сила такої вказівки з Києва не отримувала”, – сказав він.

В.Куйдан вважає, що “ударівець” В.Клімов за рейтингом виглядає сильнішим, ніж свободівець О.Симчишин, який також має намір брати участь у проміжних виборах.

“На парламенстких виборах ВО “Свобода” одержала близько 7%, а УДАР узяв 15%. Чисто теоретично, кого краще висувати?” – запитав заступник голови облорганізації УДАР.

Нагадаємо, що саме “плівки Клімова” під час парламентських виборів стали прецендентом для реагування УДАРу до Генпрокуратури і Адміністрації Президента щодо примусу громадян підтримувати Партію регіонів з боку голови Волочиської РДА Ігоря Добжанського.

Довідка НГП. Хмельницька обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) на 24 лютого 2013 року.

Таким чином мешканці Волочиського району зможуть обрати гідну заміну екс-депутату облради Сергію Лабазюку, якого 28 жовтня минулого рокустав народним депутатом.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 7

  1. Ударівці – розкольники, вони це довели на парламентських виборах, коли вкрали перемогу в єдиного кандидата по 190 округу Сидора, 191 Мурзи. І порівнювати Симчишина і Клімова чи будь кого з УДАРу це смішно. Люди зовсім різного рівня. УДАР може зіграти на руку Ядусі.

  2. по 188 округу була така сама ситуація, кандидат від УДАРу не дав перемогти кандидату від ОО та Свободи. На чий млин воду ллєте панове?

  3. Віталій,попав у 10,на рахунок того,що Лабазюк таки РОКУСТАВ 28 Жовтня.

  4. УДАР таки є Троянським конем влади в рядах опозиції!!! Хлопці будьте з ними обережні, вони ще не одну свиню підсунуть!

  5. Сегодня еще Дима Безпалов будет от непонятно кого выдвигаться. Итого якобы 3 кандидата от опозиционных сил. Не много ли? Главное не победа, главное участие, так получается?

  6. голосував за Свободу, та завжди сварився з чудаками, які називали УДАР проектом влади. Якщо Батьківщина і Свобода висувають Симчишина, то які ще можуть бути питання. Виходить УДАР своїм кандидатом буде троянським конем і буде працювати за владу проти опозиції. отакої.

  7. Хмельницький ОВК призначила проміжні вибори і будьте впевнені, що 24 лютого призначить і кнопкодава.Жалко що нашими голосами ігнорують.Президент Кравчук Л.М. правду говорив.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.