У грудні статистика зафіксувала мінімальну інфляцію, за рік – падіння цін на 0,4%

Головне управління статистики у Хмельницькій області у грудні 2012 року зафіксувало мінімальну інфляцію (0,1%), за рік -падіння цін на 0,4%.

Як повідомили НГП у облстатуправлінні, у грудні порівняно з листопадом найбільше (на 3,5%) зросли ціни на яйця. Дорожчими на 0,7–2,7% виявилися хліб, сири, сметана, молоко, овочі.

Водночас  суттєво (на 4,2%) подешевшав цукор; на 2,1–0,3% зменшились ціни на продукти переробки зернових, рис, фрукти, рибу та продукти з риби, м’ясо птиці, кондитерські вироби з борошна, свинину, яловичину, олію соняшникову.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали (на 1,1%), у т.ч. алкогольні напої – на 0,9%, тютюнові вироби – на 1,3%.

Як і у попередньому місяці, у грудні не змінились ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, у сфері освіти та зв’язку

Підвищення цін у сфері охорони здоров’я – на 0,3% відбулось за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції (на 0,4%) та амбулаторних послуг – на 0,6%.

Ціни на транспорт у цілому зросли – на 2,1%. На 6,3% збільшилась вартість перевезень пасажирським автодорожнім транспортом, зокрема проїзд у міському транспорті подорожчав – на 17%. У той же час знизились ціни на паливо та мастила – на 0,1%.

Аудіотехніка, фотоапаратура та обладнання для обробки інформації, побутова техніка,  одяг і взуття подешевшали – на 0,9–0,2%.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.