Коліщак: “Депутат від опозиції краще ніж регіонал без позиції, а тим більше з амбіціями”

Екс-кандидат у нардепи у 188 виборчому окрузі Віктор Коліщак відреагував на інформацію “Незалежного громадського порталу”, в якій наведена думка новообраного нардепа Сергія Лабазюка (переміг у 188 окрузі – НГП), який обіцяє не вступати до фракції Партії регіонів.

Відповідний текст листа надійшов на редакційну електронку.

Подаємо пряму мову В.Коліщака без змін.

Фото flickr.com

“Прочитав на сайті НГП статтю “Лабазюк божиться що не буде в “регіонах”. Щиро здивувався, адже ще до 28 жовтня він написав заяву про готовність працювати у більшості, тобто у фракції Партії регіонів. Перші голосування – цьому підтвердження. За якісне голосування його пересадили у ряди більшості, а отже апарат ВР взяв до уваги попередньо написану заяву. Ці факти говорять про те, що у нього немає позиції, а  депутат без позиції не зможе виконати свою виборчу програму, тим більше реально допомогти виборцям 188 округу. Надії на нього покладали  не лише виборці, а й високопосадовці як від Об’єднаної опозиції так і ПР, які активно та відкрито його підтримували.

Ситуація з новообраним нардепом “підвішена”сьогодні ще й тому, що не вирішено ряд питань по області, у тому числі звіт за вибори до ВР, а також звіт за підсумками роботи ОДА за 9 місяців цього року. Якщо ж після звітів відбудуться кадрові зміни в ОДА то С. Лабазюк перебіжить в опозицію, бо так хоче НАШ виборець, та й зобов’язання щодо ПР не буде перед ким тримати. Якщо ж  залишиться усе так як є, то варіантів у нього не має – буде і надалі у більшості ПР. Поживемо – побачимо…

Що до наміру зібрати за круглий стіл депутатів ВР, як колишніх так і теперішніх, то хочу зазначити що ідея не погана, але до С. Лабазюка ніхто не прийде,окрім О. Лукашука ,хіба що губернатор  попросить. В інших депутатів від Хмельниччини є своя чітка позиція і програма конкретних дій, яку вони будуть реалізовувати у своїх округах самостійно”.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Гонорар Коліщаку!!! З політологічним почином :-p

 2. Надіслав:
  Це Копія Повідомлення, його призначення надіслав Сергію Лабазюку

  Це запит Електронної пошта через http://labazyk.com.ua/ от:
  іван дереш

  Держдума заборонила держслужбовцям мати активи за кордоном
  Держдума заборонила держслужбовцям мати активи за кордоном Фото ІТАР-ТАРС Фото ІТАР-ТАРС
  Статті по темі:

  Депутати прийняли закон про контроль за витратами чиновників
  Росіяни пропонують саджати чиновників за іноземну нерухомість
  Комісія не знайшла жодного сенатора-бізнесмена в Совфед

  Державна дума в першому читанні прийняла законопроект, що забороняє держслужбовцям мати нерухомість і банківські рахунки за кордоном.

  Документ передбачає введення заборони для держслужбовців федерального і муніципального рівнів, співробітників МВС, ФСВП, ФСКН, СКР, а також їх подружжю і неповнолітнім дітям мати активи за кордоном.

  Під активами мається на увазі нерухомість і рахунки в іноземних банках, а також цінні папери іноземних компаній. За порушення подібних вимог вводиться кримінальна відповідальність.

  Чиновники зобов’язані в строк до 1 червня 2013р. вжити заходів щодо закриття рахунків і відчуженню майна за кордоном. Особи, які надійшли на держслужбу, протягом 6 місяців повинні закрити рахунки і передати майно, що належить особисто чиновникові або його родичу. Нарешті, держслужбовцю забороняється протягом 3 років після звільнення зі служби відкривати рахунки або купувати майно за кордоном.

  Однак документ передбачає і виключення з правил. Так, держслужбовці мають право мати активи за кордоном, якщо рахунки та майно необхідні для вирішення завдань службової діяльності.

  Депутати Держдуми позитивно відреагували на ухвалення документа. Так, член партії “Єдина Росія” Сергій Железняк заявив, що готовність громадянина країни до обмежень, громадському контролю та виконання спеціальних вимог, коли він вибрав держслужбу, є світовою практикою, передає офіційний сайт партії.

  “Упевнений, що чиновник не може бути пов’язаний економічними зобов’язаннями з іншими державами, так як тоді він стає залежним не від інтересів громадян Росії, а від очікувань керівництва інших держав”, – додав він.

  Тепер парламентаріям належить детально прописати механізм заборони на рахунки за кордоном. Для цього у депутатів буде ще два читання в Держдумі.

  Такий закон слід Було б прийнятя в нас. І я, котрой и голосував и агітував Дуже хочу щоб діяльність депутата Було видно и чути.

 3. перший раз скажу Коліщаку: підтримую кожне написане Вами слово!

 4. Якщо Коліщак такий ярий противник Партії Регіонів про що пише зараз, про що гвалтував перед виборами, затесуючись в ряди опозиціонерів, чого досі працює в РДА, працює в команді регіоналів. Цікаво, а чи є Коліщака щось схоже на позиції? Таки є. Бути з тими, хто біля корита. Помаранчева революція – він у Нашій україні, потім організовує форум на підтримку Янувовича, коли бачить що той виграє. Браво!!!

 5. Пане Коліщак, подайте у відставку, не позиціонуйте себе з цією бандитською владою і у Вас будуть усі шанси перемагати на наступних виборах, Ви ж знаєте, що Хмельниччина ніколи не буде голосувати за регіоналів.

 6. Колищак обосрался,а теперь начинает обсирать другого,который послал Колищака далеко. Вот и есть жлобство Колищака!

 7. Лабазюк тушка, що тут не ясно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.