Лабазюк божиться, що не буде в “регіонах”

Народний депутат України, позафракційний Сергій Лабазюк (обраний у виборчому округу №188 Хмельницької області) заявив, що не буде приєднуватися ані до фракції Партії регіонів, ані до опозиції.

Про це він повідомив в інтерв’ю НГП, яке вийде наступного тижня.

Фото Віталія Тараненка

“Перебігати в якісь партії за обіцянки або дивіденди, не потрібно. У мене є політичні амбіції: я тільки розпочинаю шлях народного депутата і хочу працювати на результат”, – наголосив він.

С.Лабазюк зауважив, що не збирається припиняти членство у Народній партії.

“Я залишаюся членом Народної партії. Також очолюю молодіжне крило цієї організації”, – зазначив він.

Додамо, С.Лабазюк у ВР голосував за обрання Миколи Азарова Прем’єр-міністром України та підтримав обрання Володимира Рибака на посаду Голови Верховної Ради.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Чому пан Лабазюк раніше сидів перед Литвином, а тепер сидить перед Герман, і по заду Гереги. Заблудився в залі Верховної Ради?

  2. тому хто не зрозумів, наскільки відомо журналістам і вочевидь не відомо тим хто такі запитання задає – розсаджування народних депутатів України у сесійній залі ВР відбувається не за забаганками народних депутатів, а за визначенням відповідальних за це осіб. точно так само як і у сесійній залі обласної чи міської рад. про це знає більшість освічених людей.

  3. Можна не бути в Партії регіонів, а голосувати, як вони і в усьому їх слухати і підтримувати, так як його шеф Литвин. Це в них зараз фішка така для лохів – от подивіться я не в ПР, а насправді тільки чекає, коли його туди покличуть і щось дадуть. Банду геть!

  4. тушка і крапка. служив Ядусі, тепер буде служити литвину-азарову-януковичу

  5. Молодий амбітний політик знає, що краще ніж член називатись сателіт.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.