Громадські об’єднання Хмельниччини хочуть, щоб нові депутати дотримувалися принципів, з якими вони йшли на вибори

Громадські об’єднання Хмельниччини звернулися до нових депутатів Верховної Ради, котрі обралися від Хмельницької області, з вимогою дотримуватися принципів, з якими вони йшли на вибори.

Відповідний текст звернення підписали 33 громадські організації і направили 11 нардепам.

Суть принципів, під якими підписалися ГО, зводиться до 9 пунктів: це політична послідовність (депутат не має права стати «тушкою»); звільнення з ув’язнення лідерів опозиції (Ю.Тимошенко та Ю.Луценка); боротьба з цензурою та утисками свободи слова; скасування Закону України «Про засади державної мовної політики» Колесніченка-Ківалова 3 липня 2012 року № 5029-VI); недопущення узурпації влади Президентом України; недопущення перетворення України у поліцейську державу; відміна урядових ініціатив, спрямованих на погіршення економічної та соціальної політики (податкової та пенсійної реформи); подолання корупції і впровадження чіткого відкликання депутатів Верховної Ради України.

“По суті це звернення перше голосування народних обранців від Хмельницької області. І від того, які будуть результати, стане зрозуміло, хто з 11 депутатів увійшов до Верховної Ради України служити своєму виборцю, а хто просто набивати собі кишені прикриваючись хмельничанами”, – говориться у заяві громадських організації області.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. А где живёт это дерьмо и чем занимается?

  2. Молодці! Тримайте в подальшому контроль.

  3. А що за організації такі? хоч пару назвати можна?

  4. Правда ж, народ в області по всіх округах проголосував проти ПР – за оазицію і самовисуванців. Самовисуванці повинні стати опозиціонерами

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.