У Ядухи побачили незавидну стабільність – “Коментарі”

Всеукраїнське видання “Коментарі” оприлюднило черговий рейнтинг голів облдержадміністрацій України. За їхніми даними, губернатор Хмельниччини Василь Ядуха посів 15 сходинку, отримавши 2 бали.

Півріччя Ядуха закінчував на 18-ому місці, набравши -12 балів. За 16 з 20 критеріїв область або зберегла своє становище щодо інших регіонів у порівнянні з попереднім рейтингом, або зміни склали 0,5-1 бал.

Як і раніше, основним досягненням залишається друге місце серед регіонів із найменшою заборгованістю населення за ЖКП (без урахування електроенергії) – 81,66 грн. чол. в середньому за три квартали при середньоукраїнському показнику 263,26 грн./чол.

А найгіршим показником – друге місце серед регіонів з найвищою в січні-вересні часткою працівників, яким встановлено тарифну ставку нижче прожиткового мінімуму.

Хмельниччина опинилася в четвірці відстаючих за темпами зростання обороту роздрібної торгівлі – на 13,5% (за десять місяців – на 12,7%) при середньоукраїнському рівні 16%.

Нагадаємо: у Хмельницькому розташований один з найбільших в Україні речових ринків, а в структурі роздрібної торгівлі області частка організованих і неформальних ринків складає 35,6%. Але ставлення влади до малого підприємництва заважає розвиватися цій сфері.

Ну а найбільший приріст балів (9) Ядусі забезпечила динаміка промисловості. За півріччя область за цим критерієм була 18-ю, а стала дев’ятою. Хмельницька область опинилася в числі 12 регіонів, у яких за підсумками трьох кварталів було зафіксовано зростання промвиробництва, а не падіння.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Зростання вВиробництва? Якого????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.