За 9 місяців в аусайдерах опинилися Новоушицький, Деражнянський, Ізяславський райони

За результатами оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій та аналіз результатів діяльності виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад Хмельницької області за січень-вересень 2013 року в аусайдерах опинилися Новоушицький, Деражнянський, Ізяславський райони.

Незадовільні показники у Новоушицького району за напрямками “Державні фінанси” (19 місце) і “Населення таринок праці” (19 місце). Зокрема, район Олександра Московчука має зростання заборгованості із заробітної плати (+255,1% при середньообласному падінні 25,6%) та найгірше співвідношення кількості створених робочих місць до ліквідованих.

Деражнянський район допустив падіння обсягів сільськогосподарського виробництва (на 23,9% при середньообласному плюсі 4,2%). Рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів один з найгірших – на 1 жовтня 68,6% до затверджених органами місцевого самоврядування річних показників.

Район під керівництвом Віктора Розумного напрацював на 20 місце у напрямку “Інвестиційна та інноваційна діяльність”. Також Ізяславський район за січень-вересень має зниження обсягів сільськогосподарського виробництва – на 21,6%.

Разом з тим, за підсумками 9 місяців у лідери вирвалися Волочиський (1 місце), Старокостянтинівський (2 місце), Кам’янець-Подільський (3 місце) райони.

Серед міст обласного значення рейтинг очолює Старокостянтинів, замикає – Кам’янець-Подільський.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. не дарма “мочать” мера Старкона, а Сімашкевич – як святий у Кам”янці)))

  2. молодець микола степанович показує як потрібно працювати без грошей без дотацій а показує результат потрібно зробити виїзну колегію обмін досвіду як працює помаренчева влада
    не то що наш мельник тільки понти ганяє що фінансист а взагалі доганявся

    • Мені здається що він вже навіть не здатен ПОНТИ погоняти.Просрав все що можна.

  3. А м.Хмельницький та Хмельницький район яке місце заслужили?Хто знає?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.