Підсумки шести місяців: в аутсайдерах розмістилися Ізяславський, Славутський, Кам’янець-Подільський райони

За результатами комплексної оцінки соціально-економічного розвитку районів та аналізу динаміки соціально-економічного стану міст обласного значення Хмельницької області за січень-червень 2013 року в аутсайдерах розмістилися Ізяславський (20 місце), Славутський (19), Кам’янець-Подільський (18) райони.

Згідно з отриманою інформацією, кепські справи в Ізяславському районі з інвестиційною та інноваційною діяльністю – 20 місце. Також пасе задніх район, керований 60-річним Віктором Розумним, у галузі житлово-комунального господарства – знову 20 позиція.

Ізяславський район не дотягує і з виконанням доходів загального фонду місцевих бюджетів – 43,6% до затверджених річних показників, що у заліку дало 16 місце.

Інший відставльник – Славутський район – за шість місяців поточного року “відзначився” найгіршим рівнем оплати за спожитий природний газ – 103,7% при середньообласному 108%. Крім цього, це єдиний з трьох районів, який за I півріччя допустив спад сільськогосподарського виробництва – мінус 1,2%.

Ще одне падіння в активі Славутського району стосується обсягів роздрібного товарообігу підприємств, які здійснюють діяльність із роздрідної торгівлі та ресторанного господарства. За січень-березень (ці дані включені у піврічну статистику) зменшення обсягів становило 27,3%, що дорівнює 20 місцю за цим показником.

Кам’янець-Подільський район за шість місяців продемонстрував падіння доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) – на 4,3% (по області зафіксоване зростання на 12,1%).

Є проблеми у керівника району Михайла Желізника з погашенням боргів із заробітної плати, що зумовило пониження рейтингу до 20 місця.

Останню позицію Кам’янець-Подільський район також посів за напрямком “Захист прав дитини”. Тут спостерігається спад дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у сімейних формах виховання.

Натомість беззаперечними лідерами за півріччя 2013 року стали Волочиський (1 місце), Старокостянтинівський (2) і Хмельницький (3) райони.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.