За перше півріччя Хмельниччина посіла 18 місце – рейтинг Кабміну

Згідно з оцінками результатів діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій за січень-червень 2013 року, Хмельниччина посіла 18 місце.

Про це повідомляє департамент забезпечення взаємодії з Верховною Радою та регіонами секретаріату Кабінету міністрів України.

графік

За напрямком “Економічний розвиток” Хмельниччині дісталася 13 сходинка. Зокрема, обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одиницю населення становив 5853,6 грн (18 місце). За загальним показником обсягу сільськогос­подарського виробництва регіон опинився на 10 місці з 14,6% приросту, пропустивши вперед найближчого сусіда – Вінницьку область (4 місце).

Рівень оплати за спожитий природний газ на 1 липня становив 76,7% (7 місце), а за спожиту електроенергію – 99,8% (11-12 місце).

За напрямком “Інвестиційна та інноваційна діяльність” маємо 18 сходинку. Дещо гірші результати з обсягом прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення – на 1 липня цього року 167,3 дол., що дало 22 місце. В цілому за січень-червень темп зростання обсягу прямих іноземних інвестицій в області становив 5,9%.

У розрізі житлово-комунального господарства Хмельниччини рейтинг найсумніший – 22 місце. Спостерігається різке падіння обсягів прийнятого в експлуатацію житла – на 48% за шість місяців, що у підсумку напрацювали на 26-те передостаннє місце. Зате радує зменшення заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг на 16,8% (11 місце).

Сталий позитив регіон Василя Ядухи показав за напрямком “Державні фінанси” – 3 сходинка. У I півріччі Хмельниччина має зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) – на 12,1% (2-3 місце), темп зменшення заборгованості із страхових внесків економічно активних платників до Пенсійного фонду України становив 25,9%.

Поза тим негативна тенденція прослідковується за рівнем безробіття населення у віці 15-70 років (за методологією МОП) – 9,2 відсотки до економічно активного населення (21 місце) і у питомій вазі злочинів, скоєних неповнолітніми або за їх участю – 6,2% у загальній кількості злочинів (20-21 місце).

Як відомо, за оцінкою уряду, у січні-березні 2013 року Хмельницька область займала 17 місце.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Віталію, дуже просимо Вас ніколи не ототожнювати славний Подільський край із ім’ям Ядухи. І не тому, що Ядуха поганий чи не дуже поганий, а тому, що цим Ви свідомо чи несвідомо принижуєте нас – подолян. Запам’ятайте, Поділля ніколи не було і не буде “регіоном Василя Ядухи”. Бо хто такий Ядуха на фоні подільських селян-хліборобів, робітників, учених, митців? Ваша невиправдана гонитва за гучною фразою та креативним висловом принижує нас, подолян і хмельничан. Це наша земля, наш край, наш регіон! А не якихось тимчасових людей, що очолюють адміністрацію.

  2. Какой дебил не умеет перевести с сраного хохляцкого на русский. Что за Удушье? Это кто такую срань переводит.Бедная Украина.С такими дебилами нормальным государством не станешь!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.