У Хмельницькому може з’явитися завод із утилізації твердих побутових відходів

У Хмельницькому може з’явитися завод із утилізації твердих побутових відходів.

Про це говорилося під час зустірчі міського голови Сергія Мельника з представниками Інвестиційного банку України (м. Бостон, США) та комерційним директором ТОВ “Леннокс Ентерпрайз” (Київ), повідомляє прес-служба мерії.

Комерційний директор ТОВ “Леннокс Ентерпрайз” (Київ) Еміль Багіров презентував проект і наголосив, що його реалізація передбачає будівництво поблизу полігону ТПВ комплексу, який перероблятиме щодоби 200 т твердих побутових відходів
На заводі працюватиме нова технологія – ТВП перероблятимуть в корисні продукти (біогаз, органічні добрива, паливні брикети, будівельні матеріали, нафтопродукти, метал, скло), комплекс може переробляти 98% від загальної маси відходів без спалювання.
Комплекс працюватиме за рахунок енергії, яку сам вироблятиме. Її залишок можна використовувати у геліотеплицях.
“Ми зацікавлені в розвитку цього напрямку, адже проблема сміття стоїть гостро, і не тільки для нашого міста. Всю потрібну вам інформацію ми надамо та готові співпрацювати”, – сказав мер Сергій Мельник.
В результаті зустрічі було домовлено продовжити роботу в напрямку підготовки матеріалів для потенційних інвесторів для участі в конкурсі у рамках державної програми “Чисте місто”.
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.