Губернатор – хмельницьким екологам: ви робите ще одне “грибовицьке сміттєзвалище”? Губернатор – хмельницьким екологам: ви робите ще одне “грибовицьке сміттєзвалище”?

Керівництво Хмельницької ОДА разом з екологами та вогнеборцями розкритикували міську владу Хмельницького через не вирішення сміттєвого питання. Про це сьогодні йшлося на… Далі »

У Хмельницькому роздали 1,5 млн. грн на громадські проекти. Не обійшлося без лобістів від влади У Хмельницькому роздали 1,5 млн. грн на громадські проекти. Не обійшлося без лобістів від влади

Сьогодні конкурсна комісія визначила 17 переможців програми «Громадські ініціативи» Хмельницького, які отримають фінансування з міського бюджету. Найбільш витратними стали проекти “Центр… Далі »

Хмельницька обласна рада у рейтингу інформаційної відкритості Хмельницька обласна рада у рейтингу інформаційної відкритості

Хмельницька обласна рада поставила під сумнів методику дослідження Коаліції «Прозорі ради», яка оприлюднила рейтинги відкритості рад області. Дослідження проводилось у… Далі »

Мельничук: Старокостянтинів розраховує прийняти 12 тис. т львівського сміття Мельничук: Старокостянтинів розраховує прийняти 12 тис. т львівського сміття

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук заявив, що місцевий полігон твердих побутових відходів  розраховує прийняти 12 тис. т сміття зі Львова. Про… Далі »

Міська влада запевняє, що вода у Південному Бузі придатна для купання Міська влада запевняє, що вода у Південному Бузі придатна для купання

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за… Далі »

У Кам’янці з’явилася вулиця Романа Шухевича У Кам’янці з’явилася вулиця Романа Шухевича

Четвертого липня відбулася чергова сесія міської ради, під час якої депутати розглянули близько двохсот питань, повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада. Розглянули… Далі »

Хмельницький суд звільнив від кримінальної відповідальності “підполковника”, який опікувався тилами “ЛНР” Хмельницький суд звільнив від кримінальної відповідальності “підполковника”, який опікувався тилами “ЛНР”

Хмельницький міськрайонний суд звільнив від кримінальної відповідальності заступника командира бригади по тилу 2 Окремої мотострілкової бригади народної міліції “ЛНР”, “підполковника” Євгена Боханевича…. Далі »

Хмельницьку міську раду визнали найвідкритішою в області Хмельницьку міську раду визнали найвідкритішою в області

Представники Коаліції «Прозорі ради» проаналізували нормативні документи Хмельницької обласної, Шепетівської, Хмельницької та Старокостянтинівської міських рад на предмет наявності норм, що… Далі »

На ліквідацію наслідків негоди у Кам’янці-Подільському витратили 2,5 млн грн На ліквідацію наслідків негоди у Кам’янці-Подільському витратили 2,5 млн грн

4 липня відбулася 37-а сесія Кам’янець-Подільської міської ради. Серед питань плану одним із найцікавішим для всіх було питання пов’язане зі… Далі »

За учасниками АТО не сховаєшся – суд зобов’язав хмельницьких земельників не порушувати права інших громадян За учасниками АТО не сховаєшся – суд зобов’язав хмельницьких земельників не порушувати права інших громадян

Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправною та скасував відмову Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області у виділенні фізичній особі 2 га для ведення особистого… Далі »