Новий корупційний скандал мерії Старокостятинова – 3 млн. грн незаконно вимили на каналізації? Новий корупційний скандал мерії Старокостятинова – 3 млн. грн незаконно вимили на каналізації?

Правоохоронні органи підозрюють службових осіб Старокостянтинівської міської ради у розтраті 2,9 млн. грн бюджетних коштів під час реконструкції очисних споруд та мереж… Далі »

Поляки за 95 мільйонів капітально відремонтують резервного статора на Хмельницькій АЕС Поляки за 95 мільйонів капітально відремонтують резервного статора на Хмельницькій АЕС

ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК «Енергоатом» 30 червня уклав угоду з Вроцлавською філією компанії «GE Power Sp. z o.o.» (Польща) послуги… Далі »

Музей Миколи Островського отримав нового директора Музей Миколи Островського отримав нового директора

17 липня за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на… Далі »

У Хмельницькому розглядають можливість створення енергетичних кооперативів У Хмельницькому розглядають можливість створення енергетичних кооперативів

В Хмельницькому відбувся круглий стіл «Малий бізнес та малі мережі: нові гравці на ринку електроенергії», на котрому обговорювався потенціал Українського… Далі »