Музей Миколи Островського отримав нового директора

17 липня за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського».

До участі у конкурсі було допущено двох кандидатів: Наталію Никонову та Інну Слєсаренко. Члени комісії провели співбесіди з кожним з претендентів, заслухали проекти програм розвитку комунального закладу на найближчі роки.

Отож, за результатами відкритого голосування більшість членів комісії віддали свій голос за Наталію Никонову, яка зараз працює науковим співробітником даного комунального закладу.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, протокол засідання направлено голові обласної ради для призначення Наталії Никонової директором КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського» та підписання з нею контракту на 5 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. О Боже !

  2. Чернова близько не стояла ,бекала,мекала. То тут видно зразу,людина готувалась. А на конкурс директора худ.музею готувалась переможиця,але не Чернова!

  3. Це перемога!!!

  4. А у Стебло був досвiд коли вона йшла в Ода? То чого морочимо голову на рахунок художнього? Молодим дорогу,нехай рвуть,доказують,а якщо не вийде,ще швидше порвуть! Не забувайте про бумеранг!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.