Дуже багато питань до організації гасіння – екс-начальник обласного ДСНС про резонансну пожежу Дуже багато питань до організації гасіння – екс-начальник обласного ДСНС про резонансну пожежу

Колишній керівник Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Борис Болібрух коротко висловився про резонансну пожежу у Хмельницькому, яка цієї ночі… Далі »

Масштабна пожежа у Хмельницькому – згоріли приміщення меблевого цеху та офісів (Оновлено) Масштабна пожежа у Хмельницькому – згоріли приміщення меблевого цеху та офісів (Оновлено)

Сьогодні вночі, о 01:26 на пункт зв’язку оперативно-координаційного центру ГУДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення про те, що у Хмельницькому… Далі »

Старокостянтинів прийматиме до 150 т львівського сміття на добу – меморандум Старокостянтинів прийматиме до 150 т львівського сміття на добу – меморандум

Старокостянтинівський полігон твердих побутових відходів відновив прийом сміття зі Львова. Про це свідчить підписаний 29 червня меморандум про співпрацю та… Далі »

У 2017 році “Хмельницькгаз” інвестує 30 млн. грн у газорозподільну систему У 2017 році “Хмельницькгаз” інвестує 30 млн. грн у газорозподільну систему

У 2017 році ПАТ “Хмельницькгаз” інвестує 30 млн. грн у газорозподільну систему. Як повідомляє прес-служба відомства, основні роботи із заміни та… Далі »