У 2017 році “Хмельницькгаз” інвестує 30 млн. грн у газорозподільну систему

У 2017 році ПАТ “Хмельницькгаз” інвестує 30 млн. грн у газорозподільну систему.

Як повідомляє прес-служба відомства, основні роботи із заміни та реконструкції газопроводів будуть проведені у Полонському, Хмельницькому та Старосинявському районах. Також буде збудовано новий шкафний газорозподільний пункт вартістю 450 тис. грн. Він призначений для пониження тиску газу на виході із газорозподільної станції та дозволить забезпечити безперебійну доставку  палива більшості побутових споживачів Полонського району та ще низці приватних підприємств.

«Цьогоріч ми запланували реконструювати 17 км газових мереж на суму майже 6 млн.грн., а також відремонтувати та замінити складові газотранспортної системи ще на 27 млн. грн. Однак влітку за сприятливої погоди для виконання більшості робіт, в зв’язку з сезонністю надходження коштів, маємо лише кілька відсотків від загального обсягу фінансування. Наприклад, за останні два роки, через нестачу тарифних надходжень, із запланованих 69 млн.грн., вдалося залучити лише 43 млн.грн. Така недосконала система формування тарифних надходжень, які прив’язані до сезонних обсягів споживання газу, не дають можливості влітку виконувати необхідні роботи в повному обсязі, щоб якісно підготуватися до опалювального сезону, коли зростає навантаження на розподільну ситему», – наголосив технічний директор Олександр Лоб.

Разом з тим, хмельницькі газовики констатували: нинішній рівень надходжень від тарифу не дає змоги в повній мірі привести до належного технічного стану газопроводи області, суттєво зменшити витоки газу на системі газопостачання та підвищити рівень безпеки його доставки споживачам.

Довідково. На сьогодні ПАТ «Хмельницькгаз» обслуговує 17,5 тис. км розподільних газопроводів Хмельницької області та понад 4,5 тис споруд на них. Приблизно 90 км мереж були збудовані ще у 40-их роках минулого століття та потребують термінової заміни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Є де подерибанити…По завершені цього проекту – будемо чекати справ за зловживання, які обов,язково будуть закриті.

  2. Хмельницькгаз – це кубло “мздоимства”. Кожна працююча там наволоч дивиться у руки перш ніж щось зробити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.