У Кам’янці археологи здійснили історичну знахідку старожитностей У Кам’янці археологи здійснили історичну знахідку старожитностей

Чергова історична знахідка кам’янецьких археологів: в південно-західній частині площі Польський Ринок були знайдені речі та залишки споруд русько-литовської доби, що… Далі »

На Хмельниччині СБУ попередила черговий епізод гібридної агресії РФ проти України На Хмельниччині СБУ попередила черговий епізод гібридної агресії РФ проти України

СБУ попередила черговий епізод гібридної агресії Російської Федерації проти України. Зірвано наміри іноземної спецслужби використати мережу з майже 20 інтернет-сайтів… Далі »

Справа знесення турнікета в ОДА: захист депутата Бурлика розбив обвинувальний акт прокуратури Справа знесення турнікета в ОДА: захист депутата Бурлика розбив обвинувальний акт прокуратури

Хмельницький міськрайонний суд повернув прокуратурі обвинувальний акт, складений щодо депутата Хмельницької обласної ради від фракції ВО “Свобода” Віктора Бурлика за ч. 1… Далі »

Суди і ЗМІ у Хмельницькому: чи дочекаємось синергії? Суди і ЗМІ у Хмельницькому: чи дочекаємось синергії?

Наприкінці травня в Києві відбувся загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: Синергія заради майбутнього». Учасники заходу були одностайні –… Далі »

Хмельничани скаржаться на недолугу роботу комунальників Хмельничани скаржаться на недолугу роботу комунальників

На редакційну пошту НГП надійшов лист від читача, який стосується роботи житлово-комунальних служб міста. «Виконувалось влаштування асфальтного покриття по провулку… Далі »

Мер Старокостянтинова мріє запустити “сміттєвий” туризм Мер Старокостянтинова мріє запустити “сміттєвий” туризм

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук хоче організувати поїздки до заводів чеського інвестора, який займається сортуванням і переробкою сміття. Про це він… Далі »

Сімашкевич: у Кам’янці-Подільському “лежать” офіційні сайти Сімашкевич: у Кам’янці-Подільському “лежать” офіційні сайти

У Кам’янці-Подільському невідомі “зламали” офіційні сайти влади. “Сьогодні вночі зламали офіційний сайт міської ради,сайт Центру надання адміністративних послуг, Управління освіти і науки,декілька… Далі »

Більше половини домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними Більше половини домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними

У січні цього органами державної статистики було проведено опитування членів домогосподарств, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов життя, щодо… Далі »

Оповідання кам’янчанки «Хліб від бандерівців» відібрали для «Книги добра» Оповідання кам’янчанки «Хліб від бандерівців» відібрали для «Книги добра»

Оповідання кам’янецької журналістки Віри Шпильової «Хліб від бандерівців» було відібрано для публікації в «Книзі добра» – міжнародному соціальному проекті. Про… Далі »

Суд банкротить фірму екс-нардепа Шпака, яка винна “Украгролізингу” понад 11 млн. грн Суд банкротить фірму екс-нардепа Шпака, яка винна “Украгролізингу” понад 11 млн. грн

Господарський суд Хмельницької області визнав банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю “ДМС-Дашківці” (Віньковецький району). Про це зазначено у постанові суду від 30… Далі »