Справа знесення турнікета в ОДА: захист депутата Бурлика розбив обвинувальний акт прокуратури

Хмельницький міськрайонний суд повернув прокуратурі обвинувальний акт, складений щодо депутата Хмельницької обласної ради від фракції ВО “Свобода” Віктора Бурлика за ч. 1 ст. 296 ККУ (“Хуліганство”).

Фото НГП

Фото НГП

Таку ухвалу сьогодні виніс суддя Володимир Навроцький.

Суд провів підготовче засідання, на якому заслухав думки учасників процесу. Присутній прокурор підтримав обвинувальний акт проти Бурлика і заявив клопотання про виклик очевидців скандальної події з пошкодження контрольно-пропускного пункту, що сталася 15 березня цього року в приміщенні обласної ради. Серед озвучених прізвищ було кілька діючих працівників облдержадміністрації.

Потерпіла сторона в особі Хмельницької ОДА також підтвердила готовність до розгляду справи по суті. Інший потерпілий – завод “Темп” – на засідання не з’явився, але надав письмові пояснення, наголосивши, що не заявлятиме цивільного позову щодо компенсації збитків.

Запечерення у цій справі висловив захист депутата. За словами адвоката Романа Гавриленка, обвинувальний акт щодо його клієнта є незаконним і не відповідає нормам кримінально-процесуального кодексу. Зокрема, державний обвинувач не конкретизував, які норми закону про статус депутатів місцевих рад порушив Бурлик при спробі демонтажу конструкції КПП.

“Одним із потерпілих у справі фігурує Хмельницька облдержадміністрація. Однак вона не заявила жодних нанесених розмірів збитків. Тоді який це потерпілий, коли немає шкоди?” – зазначив захисник.

Гавриленко вважає, що депутат Бурлик не вчиняв хуліганськи дій, в ним керував “ефект обурених людей”.

“Це не є хуліганство. Це – ефект обурених людей, котрі діють в такий спосіб”, – вважає він.

Адвокат згадав справу трирічної давнини, відкриту на статею “хуліганство”. Мова йшла про активістів ВО “Свобода”, помічених у сутичках з тодішнім головою Хмельницької ОДА Леонідом Прусом.

Крім цього, сторона обвинуваченого заявила клопотання про виклик до суду голови ОДА Олександра Корнійчука і його т.в.о Олега Гуменного для надання пояснень щодо доцільності зберігання КПП (ця конструкція була передана ОДА по документах на зберегання, а не на встановлення – НГП), яке належить заводу “Темп”, у приміщенні органів державної влади.

Суд оцінив усі доводи сторін і в нарадчій кімнаті прийняв рішення – повернути місцевій прокуратурі обвинувальний акт щодо Віктора Бурлика.

У коментарі ЗМІ депутат зробив припущення, що демонтаж діючого контрольно-постового пункту, встановлений ОДА, не заверешено (15 березня повністю було знесено лише метелевий турнікет – НГП).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Корумпованих чиновників судити – так зась, а депутата-активіста, що розбив турнікет, яким відгородилися ті самі чиновники – так судять.

 2. если б он не херачил истерично ту будку с турникетом. а разобрал с колегами акуратно и тихо(это чужой труд)…уверен и в этом случае его б никто не остановил.то была бы уважуха..а так это на пиар дешевый смахивает..и еще одно!!!! он депутат!!!!а выглядит как гопник..прошу суд обьязать бурлика вернуть деньги за побитое..это чужой труд и его нужно уважать..бурлик учись жить без дешевых понтов..

  • Згідний. Бурлик поступив як гопник. Гончар найняв адвоката, щоб прикрити себе, бо по його наказу бурлик бомбив будку. А якщо буде штраф і відшкодування то він і не заплатить бо доходів не має. Хіба знов щось розіб’є і Гончар заплотить.

 3. ним керував “ефект обурених людей”…….!!!!…может розумом нужно керуватися….нема там розуму вот и ходит по судам..

  • Якщо тепер прийде громадянин до мерії і зробить хуліганство, то це буде називатися вже не хуліганство, а ефект обурених людей.

   • набери статистов (на крайняк соколят) и иди громи….)))) спрыгнешь на эффекте)))))

 4. “ефект обурених людей”!….. і під СБУ завалили людину – і це списати. і нацгвардійців під верховною радою підірвали – і це списати??? а завтра кого завалять??? і коли настає “ефект обурених людей”? коли валять трое? пятеро чи більше? Хай живе найсправедливіший суд! БРЕДЯТИНА!!!

 5. А де ця непотріб працює? Чи може хто зна де колись працював? За які шиши воно існує?

  • работает бурлик в киве и др. городах…водит соколят на митинги)…купка малолеток идейных типа)он у них за “сотника”..вот там и кормится…))))…так что он все время находится с “эффектом”)

   • такие как бурлик сделали взрыв возле верховной рады погибло 4 человека!!!!!после этого свобода и окончательно потеряла рейтинг…то же списали на “эффект”..но хоть в раду не прошли..так что ломать взрывать у них это в крови..украинский ИГИЛ просто))

 6. Злодій ,депутат обласноі ради МИКОЛА Харкавий під прапором ,,Конкретних справ,,-Знову готовий до нових афер!!!! Випустив наш справедливий суд під заставу у 500 тис.гр.!Це вже не смішно!! Хабар в 50 тисяч доларів, як кружка води. Міркую, що мабудь ще орден за Заслуги дадуть.Скільки тільки біди цей горе митник зробив Державі ,простим людям,бізнесменам!!!!А, накрав стільки ,що хватилоб побудувати обласну дитячу лікарню!!! Те ,що найшли журналісти – це мізер, капля в морі.Посіпака Калетника , бувшого головного митника Украіни_ злодія в Законі від комуністів ,запроданців яничар!! ВІКТОРЕ _ТИ ПРАВИЙ!!!!!

  • с этим кадром и так все понятно ..залог порешал и дальше будет спрыгивать..””конкретни справы””)))

  • Навіщо переводите тему? Нехай кожен відповідає за своє! Зробив- має відповісти! Йому хто дав право трощити? Звернулася громада, усі цивілізовані люди звертаються письмово, а якщо це було усне звернення, то він як депутат мав написати як мінімум дипутатський запит… рік стояла будка він не бачив??? Має відповідати по закону, а не хвалитися що це його стаття, якби хоч раз відповів по закону, то не ляпав би тим дурнуватим язиком. Таких депутатів взагалі потрібно позбавляти депутатського мандату!

  • Харкавий злодій? Можливо. Але чого Бурлик нічого не зробив Харкаваму, а вчепився до турнікету? Хто більше зло: Харкавий чи турнікет? Сцука продажна що діє по замовленю і нікчема-паразит-пристиосуванець от хто є насправді Бурлик

 7. та нічого тому Бурлику не буде. Сем знов зі всіма домовиться і максимум штраф дадуть та й все. це вже який раз

 8. Влада так і нічого не зрозуміла.Часи не ті,щоб відгороджуватись від людей бюрократичними будками.Корнійчук має 120 га.землі,ось там нехай ставить цю будку ,сідає на ланцюг ,гавкає і охороняє вкрадену землю.Пока що нехай гавкає.Тому що не всі украінці скористались своім правом отримати землю ,а цей песюк привласнив 120 га. .Будівля адміністраціі належить громаді і не є власністю Корнійчука.В генеральному плані будівлі цієі ,,собачоі будки,,не має і громада дозвіл не давала.Бурлик – МОЛОДЕЦЬ.Ті, що обливають його брудом – сраколизи будь-якоі ,,влади,, і раби від народження.

  • Бурлик і є представником влади! Бурлик і є влада! Шкода, що він і його побратими в постійному пошуку ворогів навколо. Без ворогів ніяк життя не складеться?

  • Ви не є націоналістом, не є патріотом. Керуєтесь ненавистю, дозволяєте собі впасти настільки низько, що обізвати людину для вас просто. Страшно жити поряд з такими людьми. Ви будуєте страшний світ ненависті.

 9. ну чего вы не понимаэте. это же выдгораживается Загородний со своей любимой светой Дронь

 10. Черговий раз переконались в недолугості ода і лисого керівника. А Бурлик правильно зробив. Я його підтримую.

 11. Бурлик зробив недобре. Ним керувпли емоціі, а не розум. Якби на його місці була проста людина вона відповіла б по повній. А Бурлик представник влади і що хоче те робить. Це владу не красить.

  • “””” Якби на його місці була проста людина вона відповіла б по повній.”””””… вот и вся суть….а соколятам-депутатам все можно(и не однократно)….сокол-бурлик это второй розенблат).

   • бурлик псих, состоит на службе у негодяев, в место зарплаты получающий идею боротьбы з ворогамы

 12. Правильно!!! психбольных нужно лечить, а не судить !!!!

 13. Позычил бы у нашего мэра тех 25 касарей тай отдал бы “Темпу” за разбитое майно + выбачился б, и забыли б. Алеж де у такого БЫДЛА мозги для этого возьмутся.

 14. я ще такого придурка не бачив”Дали мені кувалду і уповноважили мене”

 15. З такою владою ми не те що Європі не потрібні,а й Африці

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.