Симчишин: Хмельницький готовий забрати в облради недіючий аеропорт Симчишин: Хмельницький готовий забрати в облради недіючий аеропорт

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин висловив готовність, щоб місто забрало в управління аеропорт, який належить обласній раді. “Готові забрати його… Далі »

Агрохолдинг «МРІЯ» розпочав збиральну кампанію Агрохолдинг «МРІЯ» розпочав збиральну кампанію

На полях «МРІЇ» стартувала збиральна кампанія – днями Агрохолдинг успішно зібрав озимий ячмінь на кластері «Південь» (Чернівецька область) та приступив… Далі »

На Хмельниччині правоохоронці викрили 4 гральних заклади, які маскувались під “Спортлото” На Хмельниччині правоохоронці викрили 4 гральних заклади, які маскувались під “Спортлото”

Працівники прокуратури Хмельницької області здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу… Далі »

З моральної точки зору депутатам треба стати на один рівень з громадянами – Сергій Лабазюк З моральної точки зору депутатам треба стати на один рівень з громадянами – Сергій Лабазюк

Зняття депутатської недоторканності спрацює в комплексі з повним реформуванням системи влади в нашій країні. Таку думку висловив народний депутат Сергій… Далі »

Симчишин розповів, як йому носили хабарі Симчишин розповів, як йому носили хабарі

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розповів, як йому носили хабарі. Про це він сказав в інтерв’ю “Газеті по-українськи”. “Пропонували, приносили не… Далі »

Позивач, який вважає необгрунтовані тарифи у міському транспорті Хмельницького, не проплатив держекспертизи Позивач, який вважає необгрунтовані тарифи у міському транспорті Хмельницького, не проплатив держекспертизи

Хмельничанин Іван Кульгук, який судиться з виконавчим комітетом через підвищення тарифів у міському транспорті, не проплатив судово-економічної експертизи. Про це “Незалежному громадському… Далі »

Вбивці редакторки “Нетішинського вісника” можуть переховуватися у Молдові і Польщі Вбивці редакторки “Нетішинського вісника” можуть переховуватися у Молдові і Польщі

Вбивці редакторки “Нетішинського вісника” Ольги Мороз можуть переховуватися у Молдові і Польщі. Про це свідчать ухвали Хмельницького міськрайонного суду. Досудове… Далі »

Став відомий перелік доріг Хмельниччини, які фінансуватимуться за рахунок “митних” коштів Став відомий перелік доріг Хмельниччини, які фінансуватимуться за рахунок “митних” коштів

Станом на 10 липня на рахунок Служби автомобільних доріг Хмельницької ообласті надійшло “митних” коштів на суму 55,5 млн. грн (план –… Далі »

У Кам’янці-Подільському пройде фестиваль дерев’яних скульптур У Кам’янці-Подільському пройде фестиваль дерев’яних скульптур

У рамках нового фестивалю «Поділля Woodcraft», що відбудеться у Кам’янці-Подільському  7-17 серпня на території житлового комплексу «Нова Будова», буде сформовано мініатюрний… Далі »

Пропозиції та зауваження ЖАРу до проекту «Схеми комплексного озеленення території міста Хмельницького» та до пояснювальної записки Пропозиції та зауваження ЖАРу до проекту «Схеми комплексного озеленення території міста Хмельницького» та до пояснювальної записки

  Громадська організація «Жіночий антикорупційний рух» звертається до Вас із проханням врахувати пропозиції та зауваження до пояснювальної записки проекту «Схеми… Далі »