З моральної точки зору депутатам треба стати на один рівень з громадянами – Сергій Лабазюк

Зняття депутатської недоторканності спрацює в комплексі з повним реформуванням системи влади в нашій країні. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк у коментарі.

Як зазначив політик, з моральної точки зору депутатам треба стати на один рівень з громадянами і відчути, що «живемо в тій самій системі, в якій живуть люди».

«Але насправді не недоторканність захищала всіх корупціонерів, а сама система. Тому тут потрібно підходити до питання скасування депутатської недоторканності лише в комплексі з повним реформуванням судової системи і всієї системи влади в Україні. Тільки тоді матимемо результат! Саме за це виступає наша депутатська група «Воля народу»»,- наголосив він.

При цьому С.Лабазюк зазначив, що в усьому мають бути розумні межі, оскільки депутати можуть стати заручниками виконавчої влади.

Він також нагадав, що в багатьох країнах світу існує депутатська недоторканність. Однак в деяких країнах депутати захищені від арешту та кримінального переслідування лише на час парламентської роботи.

«Наскільки пам’ятаю, недоторканність відсутня в африканській країні Намібія. Не хотілося би, щоб в питанні конституційного права Україна була схожа з цією африканською країною. Потрібно вносити певні корективи, але це має бути більш європейський підхід», – додав С. Лабазюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. До якої моралі може призивати Лабазюк??? В нього зовсім вона відсутня!!!!

 2. Абсолютно підтримую Лабазюка!!!

  • Ага і пересісти на такі ж авта як в Засрасюка.Цей Кретин голосував за закони 16 січня .Муділа

 3. сбу правильно ему вломило.теперь лазит по каналам еблом торгует.сережа от куда земли столько?

 4. интервью одному журналисту.другие на лобазюка не ведутся.

 5. Опять поруч понёс лабуду.

 6. Свобода знає що трендить. Спочатку з суддів і. Т.д. тобто з Сірожі ніколи? Не так буде ,Сірожонько, ой не так.

 7. Лобзік і мораль, НОНСЕНС !

 8. Видно жида по походці.

 9. любит тебя народ сережа.ой как любит.это тебе не по селам ездить праздники дешевые устраивать.а ты коменты читаешь по любому..доголосовался аграрий..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.