У Кам’янці-Подільському відмовилися скасовувати заборону на продаж алкоголю у нічний час У Кам’янці-Подільському відмовилися скасовувати заборону на продаж алкоголю у нічний час

Сьогодні депутати Кам’янець-Подільської міської ради розглянули рекомендацію обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України скасувати заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв… Далі »

Кам’янець-Подільська райрада отримала нового голову Кам’янець-Подільська райрада отримала нового голову

Діючий заступник голови Кам’янець-Подільської райради Віктор Кривак очолив самоврядний орган. Це відбулося на сьогоднішній позачерговій сесії. За пропозицію депутатів Сергія… Далі »

На Хмельниччині виявили порушення при проведенні держзакупівлі продуктів харчування для дитсадочків На Хмельниччині виявили порушення при проведенні держзакупівлі продуктів харчування для дитсадочків

Прокурорами Хмельниччини  у поточному році виявлено порушення при здійсненні публічних закупівель продуктів харчування для потреб дитячих закладів. Встановлено, що у… Далі »

«Перлина Поділля» стала  жертвою земельних рейдерів «Перлина Поділля» стала жертвою земельних рейдерів

«Перлина Поділля» стала черговою жертвою земельних рейдерів. Антирейдерська комісія скасувала державну реєстрацію на 300 га землі, яку обробляє ТОВ НВА… Далі »

На Хмельниччині номінальна заробітна плата нижча, ніж у середньому по Україні На Хмельниччині номінальна заробітна плата нижча, ніж у середньому по Україні

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих… Далі »

Річку Случ забруднюють агрохімікати – екологи Річку Случ забруднюють агрохімікати – екологи

Держекоінспекцією у Хмельницькій області 9 червня цього року було виявлено факт загибелі риби в селі Самчики Старокостянтинівського району. Сума збитків,… Далі »

Прокуратура повернула у комунальну власність будівлю хмельницького кінотеатру вартістю майже 9 млн. грн Прокуратура повернула у комунальну власність будівлю хмельницького кінотеатру вартістю майже 9 млн. грн

Господарський суд Хмельницької області підтримав позицію прокуратури і повернув у комунальну власність нежитлову будівлю літнього кінотеатру площею понад 550 кв. м, розташовану в… Далі »

На Хмельниччині понад 80% випускників ВНЗ звертаються до служби зайнятості На Хмельниччині понад 80% випускників ВНЗ звертаються до служби зайнятості

Молодь, в тому числі випускники навчальних закладів, формує особливий спектр ринку праці, який значно відрізняється від інших складових ринку. З… Далі »

На Хмельниччині Держгеокадастр надав учасникам АТО 13,6 тис. дозволів на розроблення документації 21,5 тис. га землі На Хмельниччині Держгеокадастр надав учасникам АТО 13,6 тис. дозволів на розроблення документації 21,5 тис. га землі

З початку реалізації ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих воїнів Головне управління Держгеокадастру у… Далі »