«Перлина Поділля» стала черговою жертвою земельних рейдерів.
Антирейдерська комісія скасувала державну реєстрацію на 300 га землі, яку обробляє ТОВ НВА «Перлина Поділля». Єдине пояснення: підприємство не подало довідки щодо відсутності попередньої реєстрації.
Про це повідомив у ФБ депутат хмельницької обласної ради Сергій Іващукє
– Ми заявляємо: це зухвалий обман. Усі відповідні документи в рамках законодавства були подані для реєстрації!
Агрохолдинг, який претендує на земельні ділянки ще в 2014 році довів свою недобросовісну політику. Вся Європа стала свідком шахрайських дій з боку агрохолдингу «Мрія» та славнозвісної втечі його керівництва. Афері, яка ошукала сотні іноземних інвесторів та українців, вдихнули нове життя. І зробили під високим покровительством «агро-рейдерів у законі». Так постражалі аграрії називають комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністeрстві юстиціі Украіни. Вона самостійно розглядає скарги, самостійно виносить рішення і самостійно приводить їх у виконання.
Власники компаній: ТОВ “ЖИЩИНЦІ”, ТОВ “АГРОПРОДУКТ 2”, ТОВ “ІВАНЕ ЗОЛОТЕ”, ПАП “КОЛОС*”, ТОВ “АГРОНІКА 1”, ТОВ “БАРКОСОФТ АГРО 2”, ТОВ “ПРОМІНЬ АГРО”, ТОВ “НОВАГРОС”, ТОВ “СЛОБІДКА СМОТРИЦЬКА”, ПП “АГРО-ВІТА” майже одночасно позбулися свого бізнесу. Вони роками працювали в різних куточках України, але стали ласим шматком для скандально відомого агрохолдингу “Мрія”. Його нове керівництво на чолі з С.Чернявським, раніше вже підозрювалось у причетності до захоплення аграрних підприємств на заході України. Тепер взялись і за нас.
В травні місяці ми вже ставали жертвами силової атаки з боку іншого недобросовісного бізнесу. Далі будуть інші жертви …
Коли вперше розглядалася справа скасування реєстрації на землю для «Перлини Поділля», до столиці приїхали жителі сіл Білогірщини, представники місцевого самоврядування, орендодавці. Разом намагались докричатись до владних кабінетів, донести, що задоволені співпрацею з «Перлиною Поділля», її соціальною відповідальністю і баченням майбутнього села та не бажають експериментів з передачею паїв чужим невідомим особам.
Сьогодні, використовуються методи, схожі на серіали із 90-х років. Бандитизм – основний інструмент ведення справ у державі. В сучасних українських реаліях мають місце рейдерські захоплення продукції аграрних підприємств, так зване «майнове рейдерство» та захоплення земельних ділянок за рахунок скасування попередньої реєстрації так зване «земельне рейдерство». Найгірше, що все це відбувається під прикриттям найвищих ешелонів влади.