У Хмельницькому визначились з порядком використання символіки міста У Хмельницькому визначились з порядком використання символіки міста

На черговій сесії депутати ухвалили Положення про порядок використання символіки міста Хмельницького. Так, до символіки міста Хмельницького належать: герб міста… Далі »

У Кам’янці-Подільському розвантажать чергу у паспортному столі У Кам’янці-Подільському розвантажать чергу у паспортному столі

Кам’янець-Подільський отримав додаткове обладнання для оформлення і видачі українських ID-карток і біометричних закордонних паспортів. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада…. Далі »

У Хмельницькому виставили на аукціон 15 земельних ділянок У Хмельницькому виставили на аукціон 15 земельних ділянок

Хмельницька міська рада винесла 15 земельних ділянок на публічні торги. За таке рішення сьогодні проголосувала більшість депутатів на сесії ради. Як… Далі »

Через ProZorro Хмельницькому нав’язують тролейбуси, які не реалізувалися під Євро-2012 Через ProZorro Хмельницькому нав’язують тролейбуси, які не реалізувалися під Євро-2012

Директор комунального підприємства “Хмельницькелектротранс” Віктор Паламарчук розповів про те, як місту намагаються нав’язати тролейбуси, вироблені до Євро-2012. Про це сьогодні… Далі »

У Хмельницькому знайшли 52 гектара під індустріальний парк У Хмельницькому знайшли 52 гектара під індустріальний парк

Депутати Хмельницької міської ради надали дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення цієї ділянки під індустріальний парк на вул. Вінницьке шосе, 18…. Далі »

Депутати не проти, аби працівники Хмельницької міськради вчилися за кордоном за бюджетні кошти Депутати не проти, аби працівники Хмельницької міськради вчилися за кордоном за бюджетні кошти

Депутати Хмельницької міської ради проголосували за виділення бюджетних коштів на забезпечення навчання та підвищення кваліфікації працівників міської ради за кордоном. Про… Далі »

Фракція “Свободи” у Хмельницькій міськраді провела заміну депутата Фракція “Свободи” у Хмельницькій міськраді провела заміну депутата

Фракція ВО “Свобода” у Хмельницькій міськраді отримала нового депутата. Робоче місце обранця Леоніда Трача, який достроково припинив повноваження, посів Андрій Черніцький…. Далі »

У Кам’янці-Подільському стартують роботи із реконструкції теплових мереж за кошти Світового банку У Кам’янці-Подільському стартують роботи із реконструкції теплових мереж за кошти Світового банку

Від сьогодні стартують роботи із реконструкції теплових мереж, які в Кам’янці-Подільському проводитимуть фахівці французької фірми «Enertex SARL». Як пише “Вдало…. Далі »

На Хмельниччині у червні інфляція зросла на 1,6% На Хмельниччині у червні інфляція зросла на 1,6%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області в червні порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,6% (з початку року – 7,7%). Про… Далі »

Нетішинці за 23 млн. грн зведуть школу-довгобуд у Білогірському районі Нетішинці за 23 млн. грн зведуть школу-довгобуд у Білогірському районі

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» за результатами електронних торгів 11 липня уклало угоду з ТОВ “Будівельна виробнича компанія “Форвард… Далі »

Пропозиції та проекти рішення “з голосу”: майстер-клас від хмельницьких депутатів (16 сесія) Пропозиції та проекти рішення “з голосу”: майстер-клас від хмельницьких депутатів (16 сесія)

З часу прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації» вже минуло 6 років, однак до сьогодні оприлюднення всіх проектів… Далі »