На Хмельниччині у червні інфляція зросла на 1,6%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області в червні порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,6% (з початку року – 7,7%).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області зросли на 3%. Суттєво (на 17,5–7,4%) подорожчали яйця, овочі, фрукти, свинина та сало. У межах 3,4–0,6% підвищились ціни на рис, яловичину, птицю, рибу та продукти з риби, олію соняшникову, кондитерські вироби з цукру та борошна, кисломолочну продукцію, хліб.

Водночас на 2,8–0,2% подешевшали продукти переробки зернових, масло, молоко, сметана, сири та цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 3,6%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 4,9%, алкогольні напої – на 2,6%.

Одяг та взуття подешевшали на 1,7%: одяг – на 2,5%, взуття – на 0,6%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,9% через підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 9%, водопостачання – на 8,2%, каналізацію – на 4,9%.

Зниження цін на транспорт у цілому на 0,2% відбулось за рахунок здешевлення палива та мастил на 1,0%, автомобілів на 0,5%.

Разом з цим вартість перевезень залізничним та автодорожнім пасажирським транспортом зросла відповідно на 3,3% та 1,2%.

Серед інших товарів та послуг на 2,6–0,1% збільшення цін відбулось на послуги ресторанів та готелів, зв’язку, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

У сфері відпочинку та культури ціни знизились на 0,6%, охорони здоров’я – на 0,1%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Літак пікірує в низ 27 років.Різні пілоти сідали за штурвал і шукали місце приземлення.Був пілот по прізвищу Чорновіл,та вбили.За штурвал порулити всілась особа з пейсами спрямувши літак в напрямку пустині і пересікла кордон.Пока літак ще в повітрі,необхідна термінова заміна пейсатого терориста,щоб спрямувати літак в аеропорт Бориспіль, для вдалого приземлення на радість пасажирів. Посадкова смуга з нетерпінням жде зустріччі літака і пілота – Національного Героя.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.