У Хмельницькому визначились з порядком використання символіки міста

На черговій сесії депутати ухвалили Положення про порядок використання символіки міста Хмельницького. Так, до символіки міста Хмельницького належать: герб міста Хмельницького, прапор міста Хмельницького, прапор (штандарт) Хмельницького міського голови. Виключні права на символіку міста Хмельницького належать Хмельницькій міській раді.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Фізичні та юридичні особи можуть використовувати тільки офіційно затверджену символіку міста Хмельницького, відповідно до опису та еталонного зразка, без її спотворення.

Використання символіки міста Хмельницького з комерційною метою дозволяється виключно за погодженням виконавчого комітету Хмельницької міської ради на підставі письмової заяви зацікавленої особи.

Без спеціального погодження дозволяється використання символіки міста Хмельницького:

– Фізичними особами та громадськими неприбутковими організації за винятком випадків її використання з комерційною метою.

– Державними органами влади, комунальними підприємствами, установами та організаціями при проведенні будь-яких масових заходів, які не суперечать законодавству України.

– На бланках та іншій друкованій продукції міської ради, в адміністративних будівлях  державної влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.