Нетішинці за 23 млн. грн зведуть школу-довгобуд у Білогірському районі

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» за результатами електронних торгів 11 липня уклало угоду з ТОВ “Будівельна виробнича компанія “Форвард Плюс” (Нетішин) на будівництво загальноосвітньої школи в селі Залужжя Білогірського району.

Загальна вартість проекту становить 23 млн. 447 тис. грн, повідомляється у ProZorro.

Школа-довгобуд у Залужжі. Фото НГП

Школа-довгобуд у Залужжі. Фото НГП

За ці кошти підрядник має зупинити руйнівні процеси школи-довгобуду (стався обвал 9 залізобетонних плит перекриття – НГП), підсилити конструкції, замінити тимчасову покрівлю шатрового даху на постійну, встановити вікна та двері.

Також планується завершити будівництво обєктів підсобного господарства, провести благоустрій території, встановити модульну котельню потужністю 300кВТ з двома котлами на  дровах, встановити резервне живлення та ряд інших робіт.

Усі роботи заплановано завершити до кінця 2019 року.

Єдиним конкурентом на торгах виступило хмельницьке ТОВ “Поділля Флай-Буд” з різницею у 0,09%.

Нетішинський «БВК «Форвард Плюс» належить Олександру Клімчуку, який також володіє острозьким ТОВ «Техфорт» разом зі Світланою Фариною та Оксаною Клімчук. Остання є співзасновницею ТОВ «Центр комплексного проектування УБ ХАЕС».

Довідково. Будівництво загальноосвітньої школи селі Залужжя було розпочате в 1990 році, але через відсутність фінансування в 1992 році було призупинене.

Частково роботи відновлені в 2006 році за кошти Хмельницької АЕС. Був проведений тендер управлінням капітального будівництва Хмельницької облдержадміністрації на будівництво і було освоєно 30 тис. гривень. Потім роботи  знову були призупинені. Незавершене будівництво школи знаходиться на балансі ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» .

Завершення будівництва цієї школи дасть змогу прийняти дітей з 9 сіл Білогірського району і одного села Ізяславського району. Кількість учнівських місць – 260.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.